هر شخصی که گوشی موبایل تازه ای میخرد بیشتر برای منظور خاصی این خرید را انجام میدهد. در حال حاضر اکثر افرادی که گوشی موبایل تازه ای خریداری میکنند برای عکاسی و فیلمبرداری، کار با شبکه های اجتماعی و یا بازی خریداری خود را ثبت میکنند. اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که گوشی موبایل جدید خود را از وب سایت هایی نظیر دیجی کالا (digikala.com)، الان بخریم (alanbekharim.ir)، تکنولایف (technolife.ir) و یا کالاتیک (kalatik.com) به قصد بازی کردن خریداری کرده اید، پیشنهاد میکنیم تا انتها با ما در جی اس ام همراه باشید تا متوجه شوید اگر یک گوشی موبایل به غیر از گوشی های موبایل گیمینگی که اخیرا وارد بازار فروش موبایل شده اند خریداری کرده اید و به طور روزانه و طولانی مدت با آن بازی می کنید چه بلایی سر گوشی موبایلتان خواهید آورد.

بازی مستمر و طولانی مدت با گوشی چه آسیب هایی به گوشی موبایل وارد میکند؟

در صورتی که شما نیز از جمله افرادی هستید که به بازی با گوشی موبایل اعتیاد پیدا کرده اید و هر روز ساعتها مشغول بازی با گوشی خود هستید باید خود را برای مشاهده آسیب دیدگی هایی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم آماده کنید.

کاهش عمر باتری

کاهش عمر باتری موبایل یکی از شایع ترین آسیب هایی است که اگر با گوشی موبایل خود به طور مستمر و طولانی مدت بازی کنید به آن وارد می شود. هر باتری موبایل دارای طول عمر مشخصی است، اگر به طور مستمر با گوشی موبایل خود بازی کنید، شارژ باتری با سرعت بیشتری خالی می شود و شما در طول ماه به تعداد دفعات شارژ بیشتری نیاز خواهید داشت. حال اگر در زمانی که گوشی موبایلتان در شارژ است همچنان با آن بازی کنید، سرعت خراب شدن باتری موبایلتان تا سه برابر افزایش پیدا میکند.

گرم شدن بیش از حد گوشی

از دیگر مواردی که گوشی موبایل شما در زمان بازی مداوم با آن رو به رو می شود گرم شدن بیش از حد و طولانی مدت است. گرم شدن گوشی موبایل و استمرار آن علاوه بر باتری موبایل، به سایر قطعات موبایل نیز آسیب های جدی وارد میکند. یکی از جمله قطعاتی که بیشترین آسیب را از گرم شدن گوشی میبیند، پردازنده گوشی است. سایر قطعات موبایل مانند رم موبایل، فلت های مختلف گوشی و حتی برد گوشی نیز ممکن است در اثر این گرمای مستمر آسیب های جزئی تا کلی ببینند.

آسیب به صفحه نمایش

آسیب دیدن ال سی دی موبایل نیز یکی دیگر از انواع آسیب هایی است که با بازی کردن مستمر با گوشی با آن رو به رو خواهید شد. آسیب های وارده به ال سی دی میتواند مکانیکی و یا الکترونیکی باشد. آسیب های مکانیکی شامل خط و خش افتادن ال سی دی و یا شکستن آن می شود و آسیب های الکترونیکی بیشتر پیرامون آسیب به فلت ال سی دی موبایلتان خواهد بود.

کاهش سرعت و عملکرد

با خراب شدن قطعات جزئی و کلی گوشی موبایلتان به مرور شاهد کاهش عملکرد و سرعت آن خواهید بود، آنجاست که دیگر استفاده درست و اصولی از گوشی و یا مراقبت های لازمه کاربردی نخواهد بود و برای اینکه گوشی موبایلتان عملکرد سابق خود را به دست آورد نیازمند تعمیرات موبایل خواهید بود.

برای تعمیر موبایل به کجا مراجعه نماییم؟

اگر کار از کار گذشته است و اکنون گوشی موبایلتان به تعمیرات موبایل نیاز پیدا کرده است پیشنهاد میکنیم مجموعه جرمن پارت را انتخاب کنید که اعتبار بالایی در زمینه تعمیر موبایل داشته و علاوه بر تامین قطعات موبایل اصلی برای گوشی موبایل شما با قیمتی مناسب، تعمیر موبایلتان را توسط زبده ترین تعمیرکاران موبایل انجام می دهد تا در نهایت گوشی موبایلتان با هزینه ای مناسب و به بهترین نحو ممکن تعمیر شود و عملکرد سابق خود را باز یابد. برای این منظور میتوانید به وب سایت این مجموعه به آدرس https://gpgsm.ir/ مراجعه نمایید.

 

برچسب ها : بازی موبایل,گوشی گیمینگ,گیم,بازی