سفر به شهری مانند بندرعباس، تجربیات مختلفی را برای شما رقم می‌زند. این شهر هم جاذبه‌های تاریخی متعددی دارد که می‌توانید از آنها دیدن کنید، هم سوغاتی‌های متفاوتی دارد که می‌توانید برای عزیزان‌تان بخرید و هم غذاهای خوشمزه‌ای دارد که می‌توانید آنها را امتحان کنید. اما نکته دیگری که درباره بندرعباس وجود دارد این است که جاذبه‌های طبیعی متفاوتی در اطراف این شهر وجود دارد که حتما باید از آنها دیدن کنید. ما در این مقاله قصد داریم تعدادی از این جاذبه‌ها را برای شما معرفی کنیم و در نهایت بگوییم که چطور می‌توانید با خرید بلیط هواپیما ارزان به این شهر سفر کنید و از این جاذبه‌ها دیدن کنید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

چشمه آب گرم گنو

شهر بندرعباس علاوه بر اینکه داخلش تعداد زیادی جاذبه‌های تاریخی و طبیعی دارد که می‌توانید از آنها دیدن کنید و لذت ببرید، در اطرافش نیز جاذبه‌های طبیعی بکری دارد که دیدن آنها خالی از لطف نیست. یکی از این جاذبه‌های طبیعی اطراف بندرعباس که حدود 35 کیلومتر از مرکز این شهر فاصله دارد، مجموعه چشمه آب گرم گنو است. این مجموعه علاوه بر اینکه طبیعت بی‌نظیری دارد، امکانات تفریحی مختلفی را نیز برای بازدیدکنندگان فراهم آورده است و شما می‌توانید از استخر و دیگر امکانات این منطقه به همراه خانواده استفاده کنید و تجربه متفاوتی را از سفر به این منطقه برای خود رقم بزنید.

 

آبشار تزرج

یکی دیگر از جاذبه‌های طبیعی متفاوت که فاصله نسبتا زیادی با بندرعباس دارد، آبشار تزرج است. این آبشار که از مهمترین و معروف‌ترین آبشارهای استان هرمزگان نیز می‌باشد، در منطقه‌ای خوش آب و هوا و در شهرستان حاجی آباد که 175 کیلومتر با بندرعباس فاصله دارد، واقع شده است. شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان نخلستان‌های فراوانی دارد و به همین نیز معروف می‌باشد.

 

غار خرسین

یکی از جالب‌ترین جاذبه‌های طبیعی استان هرمزگان که حدود هشتاد کیلومتر با مرکز این استان فاصله دارد، غار خرسین است. این غار نمکی و بکر، حدود 170 متر طول دارد و از طویل‌ترین غارهای این نمکی ایران بحساب می‌آید. جالب است بدانید که دهانه این غار 3 متر ارتفاع و 4 متر عرض دارد، اما وقتی وارد آن می‌شوید، با قندیل‌های نمکی عجیب و غریبی مواجه می‌شود که احتمالا نمونه آن را به عمرتان ندیده باشید.

 

خرید بلیط هواپیما به بندرعباس

شما می‌توانید برای سفر به بندرعباس، بلیط هواپیما مورد نظرتان را از اسنپ تریپ خریداری کنید و خیالتان راحت باشد که اسنپ تریپ تضمین ارزانترین بلیط هواپیما را به شما می‌دهد. فقط کافیست مبدا و مقصد خود را در سایت و یا اپلیکیشن اسنپ تریپ مشخص نموده و تاریخ مد نظرتان برای پرواز را معین کنید. سپس به راحتی می‌توانید بلیط رفت‌تان را بخرید. برای برگشت نیز می‌توانید بلیط هواپیما بندرعباس به تهران ارزان را از اسنپ تریپ خریداری کنید و هزینه هر دو بلیط را بصورت آنلاین پرداخت کنید.