امروزه با وجود گوشی های هوشمند متنوع در بازار موبایل ایران و جهان کاربران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است .

تقریبا بیش از 50 درصد افرادی که گوشی هوشمند خریداری میکنند بلافاصله به این فکر میوفتند که قاب مد نظر برای گوشی هوشمند خود را نیز خریداری کنند .

اصلی ترین علتی که افراد به این فکر میوفتند پیش بینی هایی است که در مورد ضربه دیدن موبایل و یا خط و خش افتادن آن است .

شما با توجه به بازار لوازم جانبی موبایل و سخت افزاری آن که قیمت های گزافی دارد مشاهده کنید میبینید که بعد از هر اتفاقی که برای موبایل شما بیوفتد با هزینه های بسیار بالایی مواجه خواهید شد .

در همین راستا باید بگیم که استفاده از یک قاب گوشی میتواند ارزانترین راه و به صرفه ترین آن باشد که گوشی هوشمند شما را در برابر ضربه و خط و خش محافظت کند .

حال میرسیم به مبحث اصلی مقاومت قاب گوشی که یکی از اصلی ترین مواردی هست که باید به آن بپردازیم .

استقامت قاب گوشی که تهیه میکنید یکی از اصلی ترین مسائلی هست که باید قبل از انتخاب کردن آن به این قضیه پی ببرید و باید برای شما مهم و ضروری باشد .

شما وقتی هزینه میکنید برای قاب گوشی اگه خود آن قاب استقامت بالایی نداشته باشه در نتیجه ضربه جدی به گوشی شما وارد میکند و باعث دوبرابر شدن هزینه ها برای شما میشود

پس نتیجه میگیریم که برای یک گوشی هوشمند باید ابتدا به جنس قاب توجه کرد نه زیبایی آن .

بعد از اینکه از استقامت قاب مطمئن شدید میریم سراغ طراحی آن قاب که بسیار برای ظاهر گوشی و اینکه مورد پسند شما باشد یا خیر مهم است .

شما باید یک قابی را انتخاب کنید که ظاهر گوشی شما را نیز تغییر بدهد و به شما این اطمینان را میدهیم که مسترکیس یک انتخاب شگفت انگیز است .

عده ی زیادی از کاربران برای گوشی هوشمند خود چندین قاب تهیه و خریداری میکنند که هر بار برای هر مناسبت و … یکی از آن قاب ها را بر روی گوشی خود نصب کنند که

جذاب تر از همیشه به نظر برسد . امروزه با توجه به تنوع بسیار زیاد در زمینه کاور های محافظ گوشی در واقع تبدیل به یکی از اولویت های خرید اکسسوری بسیاری از کاربران شده است .

امروزه خرید کاور گوشی از خرید خود گوشی حساس تر شده دلیل آن هم تنوع فراوان در این زمینه است .

شما الان بررسی کنید به صورت منطقی اگر گوشی شما آسیب ببیند آیا از قیمت آن کسر نمیشود ؟

آیا باعث دلزدگی شما نمیشود ؟ همه این موارد میتونه شمارو در این امر دلسرد کنه و از گوشی خود دلزده بشید .

دنیای قاب موبایل فراتر از آن چیزی که شما حساب میکنید است و حتی کاربران سخت سلیقه هم میتونن به راحتی قاب گوشی که برای موبایل خود مناسب است را انتخاب کنند .

در این زمینه شرکت های بسیار زیادی در حال فعالیت هستند و قاب هایی با طرح ها و رنگبندی های متنوع طراحی و تولید میکنند .

این شرکت ها در این زمینه آمدند با جنس ها و مواد اولیه های گوناگون قاب هایی را ساختند که هر کدام از جنس های متنوعی برخوردار است و هر کدام از آنها تا حدی ضربه را از گوشی هوشمند شما دفع میکنند .

مثلا برای هر گوشی یه نوع جنس بکار بردند یا برای هر مدل گوشی یه نوع جنس بسیار پر فروش بوده و اهمیت خاصی برای کاربران داشته است .

همینطور رنگبندی و طراحی آن نیز برای خرید در سلیقه دخترانه و پسرانه بسیار اهمیت بالایی دارد .

قاب هایی که برای سلایق دخترانه طراحی شده با رنگبندی های سفید و صورتی و یاسی و … کار شده و از اشکال عروسکی و انیمیشنی استفاده شده که بسیار مورد توجه و پسند دخترانه بوده است .

قاب هایی که برای سلایق مردانه طراحی و تولید شده بیشتر با رنگ های مشکی و قهوه ای کار شده که ظاهر مجلسی و مردانه به گوشی های هوشمند میدهد در این میان یک سری قاب ها با طراحی های اسپرت

کار شده که نه دخترانه است نه پسرانه و هر کدام از این سلیقه ها بر اساس تیپ اسپرتی که میزنند میتوانند از این قاب ها استفاده کنند  .

 

ما برای سلایق شما و همچنین پول شما ارزش قائلیم و برای شما بهترین ملزومات گوشی های هوشمند و قاب گوشی را در مسترکیس برای فروش داریم که تنها با ثبت اینترنتی سفارش میتوانید

محصول خود را درب منزل دریافت کنید .