بالا بودن تعداد فالوورهای یک پیج چه غلط و چه صحیح، یکی از ملاک های موفقیت آن پیج محسوب می شود. به همین دلیل است که بسیاری از پیج های عمومی با خرید فالوور اینستاگرام سعی در جلب نظر مخاطبین خود دارند؛ اما سوال اینجاست که آیا خرید هر نوع فالووری برای پیج ما مناسب است؟ آیا داشتن فالوور فیک تضمین موفقیت پیج است؟ برای پاسخگویی به این سوال، داستان ربات های اینستاگرام و سیر پیشرفت آن ها هم گام با پیشرفت اپلیکیشن اینستاگرام را برایتان تعریف خواهیم کرد و در آخر متوجه خواهید شد که چه نوع فالووری برای پیج شما مناسب تر است.

ماجرای خرید فالوور اینستاگرام از کجا شروع شد؟

یادش بخیر، وقتی برای 7 سال پیش برای اولین بار پیج اینستاگرام خودم رو فعال کردم، آن زمان نه آن‌چنان خبری از پیج های فروشگاهی بود و نه کسی به دنبال خرید فالوور، کامنت یا لایک به واسطه ربات اینستاگرام؛ اما در کمتر از یک سال، تحول عجیبی در فضای این اپلیکیشن رخ داد. تعداد اکانت های ایرانی آن چندین برابر شده و روز به روز شاهد پیدایش پیج های فروشگاهی مختلف بودیم. با رقابتی شدن بازار، کم کم مفاهیمی مثل «تعداد فالوور»، «تعداد لایک» و تعداد ویو به یک اصل مهم برای معرفی یک پیج به درد بخور تبدیل شد. این گونه بود که با گذر زمان، اهمیت این لغات در زندگی همه ما پررنگ تر شد. ربات های اینستاگرام نیز پا به پای ما رشد کرده و به کمک کسب و کارهای مجازی آمدند.

خرید چه نوع فالووری برای پیج مفید است؟

با خواندن این تیتر شاید با خود فکر کنید که مگر چند نوع فالوور توسط ربات اینستاگرام به فروش می رسد؟ تا چندی شما تنها می توانستید فالوور فیک از ربات ها خریداری کنید اما اکنون دیگر چنین نیست. شما می توانید انواع فالوور فعال، ایرانی یا حتی فالوور کامنت گذار را به هر تعداد که نیاز دارید، خریداری کنید. مسلما خرید فالوور فیک برای هیچ پیجی مفید نیست؛ چرا که این نوع فالوور تنها تعداد فالوورهای شما را افزایش داده و هیچ فایده ای برای پیج شما ندارند. آن ها هرگز تعاملی با شما نخواهند داشت و از آن جایی که نرخ تعامل برای اینستاگرام بسیار مهم است، در نتیجه تاثیری روی تعداد کامنت، لایک یا ویو شما نمی گذارد؛ بنابراین بهتر است اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام را دارید، فالوور فعال بخرید.

چگونه فالوور فیک را از واقعی تشخیص دهیم؟

حتما شما نیز پیج هایی در اینستاگرام را دیده اید که تعداد بسیار زیادی فالوور دارند؛ اما آیا فالوورهای این نوع پیج ها واقعی اند؟ برای تشخیص واقعی یا فیک بودن فالوور یک پیج چند راه وجود دارد:

یکسان نبودن تعداد فالوور با نرخ تعامل پیج

یکی از راه های تشخیص فیک بودن فالوورهای یک پیج، در میزان نرخ تعامل آن است. نرخ تعامل یعنی تعداد لایک، کامنت یا ویو پیج با تعداد فالوور آن همخوانی ندارد. پیج هایی که علی رغم داشتن بیش از ده هزار فالوور، تنها هزار لایک دارند، از فالوورهای فیک استفاده می کنند.

کامنت های مصنوعی و تکراری

اگر در قسمت کامنت ها شاهد وجود کامنت هایی مانند «خیلی خوب بود»، «مطالب خوبی دارید» یا این قبیل جملات مصنوعی بودید، به احتمال قوی صاحب پیج یا کامنت خریده است و یا دارای فالوورهای فیک است.

اسم های نا مرتبط یا پیج های بدون عکس

اغلب اکانت های فیک دارای نام های غیر مرتبط و پیج های بدون عکس اند. بسیاری از این پیج ها تنها برای فروش فالوور فیک ساخته می شوند و هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارند.

محتوای پیج

محتوای پیج های که فیک هستند معمولا غیر مرتبط، بسیار کم و تاریخ آخرین پستشان برای ماه ها یا حتی سال پیش است. تعداد فالوورهای آن بسیار پایین و تعداد فالوینگ های پیج بسیار زیاد است. هیچ کامنتی در زیر پست ها وجود نداشته و موضوع پست ها بسیار عمومی و سطح پایین است.

چگونه فالوور فعال یا غیر فعال بخریم؟

خرید فالوور اینستاگرام امروزه بسیار راحت است شما می توانید این نوع فالوور را از طریق سایت های معتبر خریداری کرده و به تعداد فالوور فعال یا غیر فعال پیج خود بیفزایید. فالوور فعال، با شما در تعامل بوده و نه تنها بر افزایش تعداد مخاطبین پیجتان تاثیر می گذارد؛ بلکه شما شاهد افزایش لایک، کامنت و ویو در پیجتان خواهید بود. دکتر فالوور یکی از پیج های معتبر برای خرید انواع خدمات ربات اینستاگرام است که شما می توانید با کمک آن بیشتر در فضای مجازی این اپلیکیشن محبوب دیده شوید.

جمع بندی

اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام را دارید، پیشنهاد می کنیم فالوورهای فعال خود را از سایت های معتبری همچون دکتر فالوور خریداری نمایید. این سایت، با ارائه بهترین خدمات در زمینه فروش فالوور، لایک، کامنت، ویو و سایر خدمات اینستاگرام می تواند منجر به رشد و دیده شدن پیج شما شود. برای آموزش کامل اینستاگرام، شما می توانید به مقالات آموزشی موجود در پیج مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری به دست آورید. از دیگر ویژگی های این سایت می توان به خدمات کاربران حقیقی و واقعی، ضمانت دریافت سفارش ها در کمترین زمان ممکن، عدم نیاز به رمز عبور اینستاگرام شما، دارای پشتیبانی 24 ساعته و سابقه درخشان در انجام خدمات اینستاگرام اشاره کرد. چنانچه مایل به استفاده از خدمات دکتر فالوور هستید، می توانید به سایت drfollower.ir مراجعه نمایید.