آیا می دانید سئو و استراتژی تولید محتوا می توانند به سرعت بازدیدهای ارگانیک شما را تقویت کنند؟

برخلاف تصور عمومی، SEO می تواند در مدت زمان محدودی به شما در افزایش بازدید وب سایت خود چندین برابر شود.

من این را می دانم چون خودم این کار را انجام داده ام. من فقط در مدت سه ماه بازدید وب سایت خود را 5 برابر کردم.
در این مطالعه موردی SEO ، من قصد دارم نحوه استفاده از این روش را با استفاده از چند استراتژی قابل اجرا به اشتراک بگذارم.

three-months-clicks-from-webmaster
three-months-clicks-from-webmaster

همین تکنیک ها به من کمک کرد تا ترافیک اجتماعی و ارجاعی ام را افزایش دهم.
و اگر از استراتژی های من پیروی کنید، می توانید این کار را نیز انجام دهید.

three-months-social-traffic-report
three-months-social-traffic-report
three-months-referral-traffic-report
three-months-referral-traffic-report

در این مطالعه موردی، من دقیقاً به شما نشان خواهم داد که برای دستیابی به چنین نتایج چشمگیری چه کاری انجام داده ام و چگونه می توانید برای تقویت ترافیک آلی خود این کار را انجام دهید.

بنابراین، اسرار SEO من را بخوانید و بیاموزید.
من استراتژی محتوای خود را تغییر دادم و تقریباً نتایج فوری را دیدم
برای شروع، من محتوای بلند را بهترین نوع محتوا خود قرار دادم. همه مواردی که احتمالاً در مورد عملکرد بهتر محتوای فرم طولانی برای SEO خوانده اید، همه درست است.

من شروع به ارسال محتوای طولانی تر در وبلاگ کردم و این به من کمک کرد تا بازدید ارگانیک بیشتری را به وب سایت خود برسانم.

three-months-impressions-in-a-blog
three-months-impressions-in-a-blog

استراتژی دیگری که برای رشد ترافیک ارگانیک خود اجرا کردم افزایش دفعات ارسال مطالب بود.

در حالی که کیفیت محتوای شما بیشترین اهمیت را دارد، اما در مورد سئو نیز فرکانس ارسال شما نقش مهمی دارد.
هرچه بیشتر مطالب جدید ارسال کنید، بیشتر خزنده های موتور جستجو وب سایت شما را جستجو می کنند.

خوب، من قبلاً این را می دانستم ، اما ایجاد و ارسال مکرر محتوای تازه همیشه امکان پذیر نیست.
بنابراین، من ترفند شسته و رفته دیگری را برای اطمینان از بروزرسانی منظم وبلاگم با محتوای جدید استفاده کردم. و من قصد دارم این ترفند را در این مطالعه موردی فاش کنم.

این کاری است که من انجام دادم:

من شروع به انجام ارتقا محتوای بیشتر کردم، که اساساً بدان معنی است که من پست های وبلاگ قدیمی خود را می گرفتم و آنها را با اطلاعات و آمار جدید به روز می کردم.

این کار نسبت به نوشتن پست های جدید به تلاش کمتری نیاز داشت و همچنین به من کمک کرد تا میزان ارسال در وبلاگم را بهبود بخشم.

من حداقل یک قطعه از مطالب را در روز می گذارم، و حتی گاهی بیشتر.

و استفاده از این استراتژی SEO یک مزیت دیگر نیز دارد. این پست های قدیمی توسط خزنده های موتور جستجو دوباره فهرست می شوند و رتبه بندی بهتری را شروع می کنند

برای مثال پست من را با عنوان “31 مورد از بهترین ابزارهای بازاریابی شرکت های وابسته که هر بازاریاب باید بداند” در نظر بگیرید. پست پس از به روزرسانی در مارس 2019 به خوبی شروع به رتبه بندی کرد (به زیر مراجعه کنید).
و این تمام نیست.

این مطالعه موردی شامل ایجاد پیوندهای بیشتر ، سندیکا به محتوا و تاکتیک های فنی SEO است که به من در 5 برابر بازدید وب سایت کمک می کند.

روش های جدیدی برای کسب “لینک و نام”

شما احتمالاً از روش های معروف کسب بک لینک مانند ارسال پست به عنوان مهمان مطلع هستید. بسیاری از کارشناسان سئو سال هاست که از این روش برای کسب لینک به سایت های خود استفاده می کنند.

من اغلب به نشریات برتر نیز کمک می کنم ، اما ارسال مهمان کافی نیست. من می خواستم راه های دیگر را جستجو کنم و روش های جالب دیگری برای کسب بک لینک پیدا کنم.

بنابراین ، من منابع دیگری برای دریافت بک لینک و ذکر بیشتر یافتم و از ژانویه 2019 تا مارس 2019 بیش از 11.6K ذکر کردم.
آیا می خواهید بدانید که چگونه این کار را انجام داده ام؟ این مطالعه موردی SEO را بخوانید تا استراتژیهایی را که به من کمک کرده است به نتایج عالی پیوند ایجاد کنم ، کشف کنید.

یکی از اولین چیزهایی که سعی کردم شروع به شرکت در پادکست ها باشد.
من اغلب از من دعوت می شود که در رویدادهای برجسته صنعت و پادکست ها صحبت کنم. و در عوض، از وب سایت های دارای مقام عالی در صنعت خود بک لینک می گیرم.

مهمان بودن در پادکست ها مزایای دو برابری داشت. اول، این به من کمک کرد تا نام تجاری شخصی خود را ارتقا دهم و خودم را به عنوان یک متخصص صنعت معرفی کنم. در مرحله دوم ، من از سایت های معتبر دامنه بالا بک لینک با کیفیت خوبی کسب کردم.

دومین چیزی که تمرکزم روی آن بیشتر شد پاسخ به سوالات و مصاحبه بود. این یکی از سریع ترین و آسان ترین راه ها برای کسب بک لینک از سایت های معتبر است.

از ارسال نقل قول برای جمع آوری خبره گرفته تا مصاحبه ، همه کارها را کردم. و این به من کمک کرد تا از وب سایت هایی مانند Biteable ، Reputation.com ، وبلاگ بازاریابی LinkedIn و بازاریابی TopRank نام و پیوندها را دریافت کنم.

من محتوای خود را از طریق کانال ها تبلیغ کردم تا دسترسی آن را افزایش دهم
کافی نیست که محتوای خوبی ایجاد کنید و انتظار داشته باشید افراد فقط به وب سایت شما مراجعه کنند. شما باید محتوای خود را تبلیغ کرده و در مکان های مناسب توزیع کنید تا ترافیک ارگانیک را به وب سایت خود هدایت کنید.

این دقیقاً همان کاری است که من انجام دادم تا اطمینان حاصل کنم که بیشتر به رسانه های اجتماعی و مراجعه به سایت مراجعه می کنم.
من همچنین محتوای خود را در کانال های توزیع و توزیع محتوا به اشتراک گذاشتم. این به من کمک کرد تا به تعداد بیشتری از افراد خودم دسترسی پیدا کنم.

این مطالعه موردی را بخوانید تا کانالهایی را که برای ادغام مطالب با عملکرد برتر استفاده کرده ام ، شناسایی کنید.

من به طور منظم محتوای خود را در Medium ارسال می کنم و ماهانه بیش از 70 هزار بازدید می کنم، فقط از آنجا.

من SEO فنی سایت خود را برای رتبه بندی کلمات کلیدی بهبود بخشیدم

استفاده مناسب از کلمات کلیدی و سایر جنبه های فنی SEO در تعیین رتبه بندی نتایج جستجو نقش مهمی دارد.

من سایت خود را برای بسیاری از جنبه های فنی سئو بهینه کردم که برخی از آنها در زیر ذکر شده است. این به من کمک کرد رتبه بندی جستجو را بهبود بخشم و به نوبه خود منجر به افزایش بازدید ارگانیک جستجو در وب سایتم شود.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید؟ من قصد دارم سه تاکتیکی را که برای بهینه سازی موتور جستجو استفاده کردم در این مطالعه موردی فاش کنم.

1. برچسب های بهینه شده H1، H2، H3

من کلمات کلیدی اصلی را در عناوین و زیرعنوان های پست های وبلاگ خود قرار داده ام.

2. تراکم کلمه کلیدی دقیق را حفظ کنید

من یک سیاست بسیار سختگیرانه را برای حفظ تراکم کلمات کلیدی 1٪ -5.5٪ دنبال می کنم تا محتوای من رتبه خوبی داشته باشد، اما همچنین اطمینان حاصل می کنم که اسپم به نظر نمی رسد.

خزنده های موتور جستجو به دلیل به روزرسانی های متعدد الگوریتم جستجو، به اندازه کافی هوشمند هستند که می توانند پر کردن کلمات کلیدی را به راحتی تشخیص دهند.

در حقیقت، ممكن است پر كردن كلمات كلیدی بیش از فایده ضرر داشته باشد زیرا موتورهای جستجو چنین محتوایی را بی کیفیت یا ناخواسته می دانند. بنابراین، در حقیقت یک استراتژی بسیار بهتر برای حفظ تراکم کلمات کلیدی کم، اما ثابت برای تمام محتوای منتشر شده در سایت شما است.

3. توضیحات متای سفارشی استفاده شده

من همیشه توضیحات متای سفارشی را برای تمام پست های وبلاگ خود اضافه می کنم و سعی می کنم آنها را گیرا نگه دارم. این به من کمک می کند تا کاربران را درگیر کرده و آنها را تشویق کنم که روی صفحه من در نتایج جستجوی Google کلیک کنند.

در نتیجه تلاش های فنی SEO من، محتوای من اکنون در صفحه اول Google برای بسیاری از کلمات کلیدی پول قرار دارد که رقابت در آنها واقعاً دشوار است. این یک عامل مهم در افزایش ترافیک جستجوی ارگانیک به وب سایت من است.
من همچنین توانستم رتبه بندی نتایج جستجو برای کلمات کلیدی دیگری را که هدف قرار داده ام بهبود دهم.

رتبه بندی جستجوی من برای برخی از کلمات کلیدی تا 90+ موقعیت بهبود یافته و محتوای من در اولین صفحه نتایج جستجوی Google رتبه بندی شده است. این به من کمک کرد ارگانیک خود را افزایش دهم

همچنین می توانید از تاکتیک های SEO فنی مورد بحث در مطالعه موردی من برای افزایش بازدید از وب سایت ارگانیک خود استفاده کنید.

نتیجه گیری

انتقال ترافیک ارگانیک به وب سایت شما کار ساده ای نیست و اغلب می تواند زمان و تلاش زیادی را صرف کند. با این حال، اگر یک استراتژی جامع SEO ایجاد کنید و تاکتیک های اثبات شده را پیاده کنید، می تواند به شما در افزایش بازدید وب سایت کمک کند.

در این مطالعه موردی SEO، من نکات و تکنیک های تخصصی را برای تکان دادن به ترافیک وب سایت شما ذکر کرده ام. من در مورد استراتژی های SEO که به من کمک می کند فقط در مدت سه ماه بازدید ارگانیک خود را 5 برابر افزایش دهم، بحث کرده ام.

برای دستیابی به نتایج مشابه می توانید از استراتژی های آزمایش شده و بحث شده در این مطالعه موردی SEO استفاده کنید. در صورت نیاز به کمک، در صورت تمایل با ما برای خدمات بهینه سازی موتور جستجو سفارشی تماس بگیرید.

همچنین می توانید گزارش تجزیه و تحلیل برنامه وب سایت یا وب سایت را رایگان از ما درخواست کنید.