سایت آموزشی کیت وردپرس یکی از سایت های فعال در حوزه وردپرس است و آموزش های با کیفیتی رو برای کاربران خود ارائه می کند در این مقاله می خوهیم یک روشی رو برای شما معرفی کنیم که در عرض 66 ماه به صورت تضمینی به درآمد اینترنتی برسید در این روش نیاز است که شما به دو شرط عمل کنید.

  1. شرط اول منتشر کردن مقاله با کلمات حداقل هزار کلمه در هر روز است (یعنی هر روز به مدت 6 ماه حداقل باید یک مقاله ای هزار کلمه ای در سایت شما منتشر شود)
  2. شرط دوم این است که شما باید یک یا چند محصول در سایت خود ایجاد کنید و در این 6 ماه روی سئوی آن ها کار کنید

منظورمون از سئو یعنی باید روی بهینه سازی اون صفحه داخل گوگل کار کنید تا در نتایج گوگل رشد کنید و به صفحه اول گوگل برسید برای اینکه بیشتر با سئو آشنا شوید ادامه مقاله رو دنبال کنید.

آموزش جامع سئو

آموزش سئو یکی از پردرآمدترین شغل های اینترنتی در ایران و خارج از ایران است چرا که اگر شما به این مهارت مسلط باشید هم خودتان درآمد زیادی خواهید داشت و هم سایت فردی رو که سئو می کنید درآمد زیادی خواهد داشت چرا که تمام افراد ثروتمند حوزه وب ایران و خارج از طریق گوگل و سئو کردن سایت ثروتمند شدند. اگر بخواهیم سئو رو به صورت کلی توضیح دهیم سئو یعنی شما مهارت دارید که یک صفحه از یک سایت رو با هر کلمه کلیدی که دوست دارید بتونید رتبه اول گوگل بیارید تا صاحب اون سایت کاربران زیادی رو بتونه وارد سایت خودش بکنه و اونهارو تبدیل به مشتری کنه(سئو یعنی کسب درآمد هدفمند از طریق گوگل)

لینک دوره آموزش سئو:https://kitwp.com/courses/seo-tutorial/

با المنتور خودت سایتت رو باز

حالا برای اینکه سئوکار خودت بشی و این مهارت رو یاد بگیری باید پروژهای مختلفی رو بگیری و سئو کنی تا تجربه های زیادی رو بدست بیاری اما اگر قبلش بیای و برای خودت یک سایت طراتحی کنی و تمام تست و خطاهارو روی سایت خودت انجام بدی از مزیت های زیادی سود می بری چرا که هم تجربه خودت زیادتر خواهد شد و هم یک سایت قوی داری که خودت با دستای خودت سئوش کردی و داخل نتایج بالا آوردی حالا برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می تونی از ابزارهای آماده مثل آموزش المنتور استفاده کنید. المنتور یک صفحه ساز حرفه ای است که صفحات سایت بدون کدنویسی با آن ساخته می شود در دوره آموزش جامع المنتور کیت وردپر یاد خواهید گرفت با این افزونه کار کنید.

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی کیت وردپرس

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی یکی از دوره هایی است که می تواند شما رو به درآمدهای زیادی برساند در دوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی با افزونه المنتور که در بالا معرفی کردیم هم آشنا خواهید شد. در واقع طراحی فروشگاه اینترنتی اولین قدم برای وارد شدن به دنیای اینترنت است شما در هر حوزه ای که هستید می توانید محصولات خود را در اینترنت به فروش برسانید و مانند بسیاری از سایت ها مانند دیجی کالا،زنبیل، مدیسه و… به درآمدهای خوبی دست پیدا کنید.

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی راه و روش های مختلفی وجود دارد مثل استفاده از سیستم مدیریت محتواهای وردپرس ، برنامه نویسی و… همچنین هم میتوانید به صورت رایگان فروشگاه خودتون رو راه اندازی کنید و هم به وصورت پولی ولی در این مسیر حتما باید از آموزش استفاده کنید تا مسیر خودتون رو کوتاه تر کنید و سریع تر کسب درآمد کنید چون اگر قصد داشته باشید خودتان تمام مسیر رو تست و خطا کنید دچار اشتباهات بسیار زیادی می شوید پس حتما در آموزش هایی که می بینید از تجربه دیگران استفاده کنید