حمل و نقل از گذشته تا به امروز یکی از اصلی ترین نیاز های جوامع بشری به شمار رفته است. در طول تاریخ، حمل و نقل ادوات و کالا های مختلف، چه به منظور تجارت و یا هر منظور دیگر، همواره دارای ریسک های فراوانی بوده است. نوع حمل و نقل، مهارت فرد انتقال دهنده، بسته بندی مناسب محصول یا کالا و… وابسته است. وجود نقص در هر بخش، نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت و موجب تخریب کالا و غیر قابل مصرف شدن آن میشود. حال که صحبت از تجهیزات حساس و گرانقیمت پزشکیست، اهمیت هر یک از این موارد دو چندان میشود. در ادامه خواهید دانست که با خرید کیف پزشکی آلومینیومی می تواند به سادگی مشکل خود را حل کنید.

 

  حساسیت تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی که امروزه بخشی از آنها را کالاهای دیجیتال مانند اکسیمتر یا فشارسنج دیجیتال تشکیل میدهد دارای حساسیت زیادی هستند چرا که اکثر این تجهیزات، وسایلی دقیق جهت اندازه گیری هستند و کوچکترین آسیبی به آنها خطای اندازه گیری را به اندازه قابل توجهی افزایش داده و نهایتا دستگاه کارایی خود را از دست میدهد. البته برخی تجهیزات دارای اجزای شکستنی میباشند که این امر حمل این تجهیرات را با سختی های فراوانی مواجه کرده است.

حال راه حل چیست؟ شاید کیف های پارچه ای یا چرم به ذهن شما برسد اما کارساز نیستند چرا که این نوع کیف ها قالب محکمی ندارند و احتمال دارد به دلیل برخود جسم خارجی به بدنه کیف و یا برخورد ادوات داخل کیف به یکدیگر تجهیزات شما را دچار مشکل کنند. اما صبر کنید. کیف های آلومینیومی چطور؟ بله راه حل همین است ! کیس های آلومینیومی به دلیل استحکامی انکار ناپذیر برخود و آسیب هر جسم خارجی را به تجهیران شما ناممکن میکند و با محلی که برای هر یک از تجهیزات در نظر گرفته شده است از برخورد تجهیزات به یکدیگر جلوگیری به عمل می آورد.

 

  چرا از کیف آلومینیومی استفاده کنیم ؟

  •    همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، کیس های آلومینیومی از استحکام بالایی برخوردار هستند چرا که از آلومینیوم مقاوم و با کیفیت ساخته شده است و در صورت بروز حادثه پیش بینی نشده، حداکثر مقاومت را از خود نشان میدهند و از تجهیزات شما محافظت میکنند امری که کیف های پارچه ای و یا چرمی به طور کلی از آن محروم اند و البته که هارد کیس های پلاستیکی نیز به شدت آسیب پذیرند.
  •    شاید برای شما نیز این اتفاق افتاده باشد که به سهوا آب بر روی کیف خود بریزید و یا باران یا برف یا تگرگ شروع به باریدن کنند. آنگاه شما باید محلی خشک برای کیف خود پیدا کنید تا از آسیب به تجهیزات جلوگیری به عمل آید. اما کیف های آلومینیومی علاوه بر مقاومت در برابر آب و نفوذ نا پذیر بودن باری دیگر استحکام خود را در برابر تگرگ به نمایش میگذارند و خاطری آسوده برای شما به ارمغان می آورند.
  •    با وجود وسایل دیجیتال مسئله گرد و غبار به اندازه آب مهم میشود چرا که یکی از عوامل اصلی خرابی کالای دیجیتال در سراسر دنیا گرد و غبار است. کیف های پارچه ای مقاومتی ندارند و از طرفی کیف های چرم نیز در مجاورت گرد و غبار و رطوبت دچار پوسیدگی میشوند و ماندگار نیستند اما کیس های آلومینیومی بدون هیچ مشکلی دوام بالایی در برابر رطوبت و گرد و غبار دارند.
  •    زیبایی این کیس ها مسئله ای مثال زدنیست! فلز آلومینیوم علاوه بر استحکام، زیبایی بی مثالی را پدید آورده است. فرقی ندارد براق باشد با مات و یا حتی رنگ آن نیز تاثیری بر زیبایی کیف ندارد و این کیس ها هر بیننده ای را مجذوب زیبایی خود میکنند.
  •    شاید با خود بگویید که وجود فلز در کیف آن را سنگین کرده و حمل و نقل را با مشکل تازه تری مواجه میکند. بدیهیست که کیس های آلومینیومی به اندازه کیس های پارچه ای یا چرمی سبک نیستند اما کیس های آلومینیومی وزیری با استفاده از آلومینیومی مقاوم و با کیفیت و البته سبک تجربه یک انتقال راحت را برای شما رقم میزنند.

 

  انداره کیف های آلومینیومی 

شاید با خود فکر کنید که این جعبه آلومینیومی چگونه میخواهد از تجهیزات شما محافظت کند. شاید این تصویر در ذهن شماست که پس از اولین تجربه استفاده از این کیف ها کلیه تجهیزات شما میشکنند ! کیف های آلومینیومی وزیری با توجه به نیاز شما شخصی سازی میشوند این بدین معناست که شما میتوانید محل هر یک از دستگاه های خود را در کیس مشخص کنید تا آلومینیوم وزیری ماهرانه آن را برای شما طراحی کند به گونه ای که دستگاه شما از سر جایش ذره ای جابجا نشود.

قابلیت دسترسی سریع یکی دیگر از امکانات کیس های آلومینیومیست و این امکان را فراهم می آورد به محض بازکردن درب کیس به هر ابزاری که میخواهید بدون جابجایی ابزار دیگر، دسترسی پیدا کنید. قابلیتی که سافت کیس های دیگر از آن فارغ اند. یکی دیگر از نکات حائز اهمیت، اندازه هارد کیس شماست چرا که اگر فضا به اندازه کافی موجود نباشد در جابجایی دچار مشکل خواهید شد. کیس آلومینیومی وزیری در ابعاد مختلف و با ویژگی و رنگ های متفاوت این امکان را به شما میدهد تا هر اندازه ای را نیاز دارید انتخاب کنید و از دماسنج دیجیتال و اکسیمتر خود تا دستگاه تولید اکسیژن را به سادگی جابجا کنید.

 

  کلام آخر

در بالا به وضوح مشاهده شد که کیس های آلومینیومی در زمینه های مختلف از کیس های دیگر نظیر، پلاستیکی، پارچه ای و چرمی عملکرد خیلی بهتری از خود به نمایش میگذارند و این نشانگر برتری این نوع کیف در برابر بقیه انواع کیف است و حال وقت آن است که محلی مناسب جهت تهیه اولین کیس آلومینیومی خود بیابیم.

پیشنهاد ما به شما اولین تولید کننده کیس های آلومینیومی در ایران است! آلومینیوم وزیری با قدمتی بالغ بر 70 سال در صنعت تولید کیف فعالیت دارد و این مجموعه اولین تولید کننده محصولات بروز در ایران است. کیفیت و زیبایی در کنار مهارت و تجربیاتی غنی باعث شده تا محصولی استثنایی در رنگ ها و اندازه های مختلف در اختیار شما قرار گیرد تا با آسودگی خاطر اقدام به حمل تجهیزات با ارزش خود کنید.