موتورهای جستجو منبع اصلی ترافیک وب سایت ها و وبلاگ های بی شمار هستند. این امر بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را برای موفقیت سایت شما بسیار مهم می کند. اما آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست.

با توجه به اهمیت روزافزون سئو و درک اینکه مردم اغلب با آن دست و پنجه نرم می کنند. برای سهولت کار ، می توانید از بهترین افزونه های SEO SEO استفاده کنید.

ما قبلاً از ابزارهای مختلف SEO از جمله Moz ، Semrush ، Pro Rank Tracker ، Google Adwords برای افزایش ترافیک وب سایت خود استفاده کرده ایم. با این حال ، علاوه بر اینها ، گزینه های مفید افزونه SEO SEO وجود دارد که تمام نیازهای SEO ما را برآورده می کند.
25 مورد از بهترین گزینه های افزونه SEO SEO:
این هفته ، من 25 مورد از بهترین افزونه های SEO SEO را جمع آوری کرده ام. امیدوارم آنها به شما در بهبود سئو وب سایت شما کمک کنند. ادامه مطلب را بخوانید.

#1. a3 Lazy Load

این افزونه سرعت بارگذاری صفحه سایت شما را افزایش می دهد و بنابراین یکی از مفیدترین افزونه SEO وردپرس است. راه اندازی آن آسان است و در سایت های دارای محتوای سنگین بهترین عملکرد را دارد.

از تنظیمات سرپرست افزونه SEO وردپرس می توان برای تعیین اینکه کدام عناصر باید تنبل بارگیری شوند استفاده کرد. همانطور که کاربر سایت را پیمایش می کند ، عناصری که بار تنبلی را روی آنها اعمال کرده اید تنها زمانی بارگیری می شوند که در نمای نمایش برای کاربر قابل مشاهده باشند.

a3 Lazy Load – بهترین افزونه های SEO برای وردپرس

#2. All in One SEO Pack

افزونه All in One WP Security and Firewall استفاده آسان ، پشتیبانی خوب و امنیت پایدار است و به همین دلیل یکی از بهترین گزینه های افزونه SEO SEO است. این برنامه آسیب پذیری ها را بررسی می کند و آخرین شیوه ها و تکنیک های امنیتی را پیاده سازی و اجرا می کند.

این افزونه از یک سیستم نمره گذاری نقاط امنیتی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که ویژگی های امنیتی توصیه شده را فعال می کنید. این امنیت حساب کاربری ، امنیت ورود کاربر ، امنیت ثبت نام کاربر ، امنیت پایگاه داده و موارد دیگر را تضمین می کند.

همه در یک بسته SEO – بهترین افزونه های SEO برای وردپرس

#3. All in One WP Security and Firewall

افزونه All in One WP Security and Firewall استفاده آسان ، پشتیبانی خوب و امنیت پایدار است ، به همین دلیل یکی از بهترین ابزارهای SEO برای وردپرس محسوب می شود. این برنامه آسیب پذیری ها را بررسی می کند و آخرین شیوه ها و تکنیک های امنیتی را پیاده سازی و اجرا می کند.

این افزونه از یک سیستم نمره گذاری نقاط امنیتی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که ویژگی های امنیتی توصیه شده را فعال می کنید. این امنیت حساب کاربری ، امنیت ورود کاربر ، امنیت ثبت نام کاربر ، امنیت پایگاه داده و موارد دیگر را تضمین می کند.

مطالعه بیشتر: نحوه طراحی کمپین SEO خود برای دستیابی به رتبه های برتر

#4. Broken Link Checker

این یکی از مهمترین افزونه های سئو وردپرس است و می تواند به شما در انجام بازرسی از وب سایت شما کمک کند. این به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را تمیز کنید. می توانید پیوندهای شکسته را شناسایی و حذف کرده و تغییر مسیرها را برطرف کنید.

پیوندهای شکسته بر سئو سایت تأثیر منفی می گذارد ، بنابراین باید سریع تعمیر شوند. افزونه Broken Line Checker همه URL های سایت وردپرس شما را بررسی می کند و گزارش کاملی از پیوندهای شکسته یا هدایت شده را به شما می دهد.

Broken Link Checker – بهترین افزونه های SEO برای وردپرس

#5. CDN Enabler-WordPress CDN Plugin

یک شبکه تحویل محتوای CDN به توزیع محتوا از طریق سرورهای پروکسی و مراکز داده کمک می کند. افزونه CDN Enabler for WordPress به شما کمک می کند تا CDN را به راحتی و به سرعت در سایت وردپرس خود ادغام کنید.

این افزونه محتوای شما را به URL های CDN پیوند می دهد. می تواند موارد استثنا را تعریف کند. و به شما کمک می کند HTTPS را با فعال و غیرفعال کردن در صورت نیاز مدیریت کنید. به این ترتیب ، زندگی شما را آسان تر می کند و بنابراین یکی از بهترین ابزارهای سئو است.

#6. EWWW Image Optimizer

EWWW Image Optimizer با بهینه سازی تصاویر شما به بارگیری سریعتر سایت شما کمک می کند. بازاریابان همچنین این را یکی از بهترین ابزارهای سئو وردپرس می دانند. وب سایتی که سریعتر بارگیری می شود می تواند رتبه بالاتری در نتایج موتورهای جستجو داشته باشد.

این محدودیت سرعت ندارد و می تواند با استفاده از بهینه سازی خودکار پس زمینه و بهینه سازی موازی اختیاری ، فایل های بزرگ را مدیریت کند. گزینه تبدیل هوشمند آن دارای فرمت تصویر مناسب و بهترین نسبت فشرده سازی/کیفیت است.

#7. Glue for Yoast SEO & AMP

افزونه Glue for Yoast SEO & AMP ، Yoast SEO را در AMP شما (صفحات سریع تلفن همراه) ادغام می کند. این افزونه پیاده سازی فنی مشخصات AMP را ارائه می دهد.

فراداده شما باید به درستی پیاده سازی شود و این افزونه از صحت آن اطمینان می یابد. به بهینه سازی ترافیک کمک می کند. و می تواند به رتبه بندی بهتر وب سایت وردپرسی شما در نتایج جستجو کمک کند و به همین دلیل یکی از محبوب ترین گزینه های افزونه SEO SEO محسوب می شود.

#8. Google Analytics for WordPress by MonsterInsights

Google Analytics for WordPress by MonsterInsights یک افزونه SEO برتر است که سایت شما را به Google Analytics متصل می کند. این افزونه تجزیه و تحلیل را آسان می کند. این به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان وبلاگ را به راحتی ردیابی کنید.

می توانید داشبورد Google Analytics را در قسمت مدیریت وردپرس روی صفحه خود مشاهده کنید. و با این افزونه می توانید تبلیغات Google AdSense و کلیک های پیوند خروجی را ردیابی کنید.

#9. Google XML Sitemaps

می توانید از Google XML Sitemaps ، یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که گوگل وب سایت وردپرس شما را به درستی فهرست بندی می کند. این افزونه رایگان به ایجاد نقشه سایت ویژه کمک می کند. هرگاه محتوای سایت به روز شود موتورهای جستجو را مطلع می کند.

اگر صفحه ای در وب سایت شما وجود داشته باشد که از طریق صفحه اصلی با چند کلیک قابل دسترسی نیست ، یا اگر صفحه ای به درستی به سایر صفحات پیوند داده نشده است ، ممکن است Google فهرست بندی آن صفحات را از دست بدهد. نقشه های سایت Google XML مطمئن می شوند که این اتفاق نمی افتد.

#10. LiteSpeed Cache

LiteSpeed ​​Cache یک افزونه شتاب دهنده همه کاره در سایت است. این PHP مبتنی بر راه حل ذخیره بسیار کارآمد ارائه می دهد. ویژگی های بهینه سازی آن اطمینان می دهد که سایت شما زمان کمتری برای بارگیری نیاز دارد.

هزینه سربار را کاهش می دهد و روند ذخیره سریعتر را در سطح وب سرور ارائه می دهد. و به شما امکان می دهد تنظیمات سفارشی را برای نسخه های دسکتاپ و تلفن همراه یا نمایهای مختلف برای مکان های جغرافیایی مختلف داشته باشید.