ما آنقدر روی تجارت خود و آنچه می خواهیم به دست آوریم متمرکز شده ایم که گاهی اوقات فراموش می کنیم شخصی وب سایت ما را مشاهده می کند.

ما می بینیم که صاحبان مشاغل و مارک های شخصی پنج کار زیر را به طور مداوم انجام می دهند. اما ممکن است به وب سایت، سئو و تجربه کاربر خود آسیب برسانید.

1. صفحه درباره شما فقط درباره شما است

صفحه درباره ی ما درون وب سایت قرار است فقط راجع به این موضوع باشد، درست است؟

اشتباه است، اما من اولین نفری خواهم بود که اذعان می کنم که صفحه مربوط به ما در یک مقطع مربوط به ما بود.

من نمی گویم که نباید چیزی در مورد شما باشد ، البته که باید! اما من می گویم که فقط نباید در مورد شما باشد.

صفحه درباره شما باید در مورد نکات درد مخاطب مورد نظر شما صحبت کند. آنها در زندگی خود با چه مسائلی روبرو هستند و چگونه محصول یا خدمات شما می تواند کمک کند؟

همچنین این فرصتی است که شما می توانید به مخاطبان خود تأیید کنید که آنها در جای مناسب هستند. این باعث می شود که احساس کنند وب سایت شما برای آنها مناسب است. در صفحه درباره ما موارد زیر را می گوییم

“اگر به دنبال یک آژانس وب هستید که تجارت شما را” جلب کند “، که از گفتن اینکه چه عواملی موثر است و چه عواملی نمی ترسند ، پس در جای مناسب هستید.”

چرا باید تمرکز صفحه خود را بر روی خواننده خود قرار دهید

صفحه درباره شما یک صفحه محبوب در وب سایت شما است و باید از آن به عنوان فرصتی برای ارتباط با خواننده و ایجاد اعتماد استفاده شود.

صادقانه بگویم ، اکثر مردم برایشان مهم نیست که کجا دانشگاه رفته اید یا فلسفه زندگی خود را بر چه چیزی بنا نهاده اید. آنها به حل مسائل خود اهمیت می دهند.

اگر به این کار کمک کرد، وقتی می خواهید صفحه خود را بنویسید یا بازنویسی کنید ، در بالای صفحه “درباره” را قرار ندهید ، در عوض “درباره اینکه چگونه می توانم به شما کمک کنم” را قرار دهید. هنگامی که می خواهید صفحه خود را بنویسید، این ذهن شما را از نو طراحی می کند.

سرانجام، من نمی گویم که نباید در مورد خود صحبت کنید یا اینکه چرا شما همان کاری را انجام می دهید که انجام می دهید. این می تواند به ایجاد اصالت و اعتماد نیز کمک کند.

2. شما یک “خبرنامه” ارائه می دهید

برای دریافت خبرنامه ماهانه خود در ایمیل من ثبت نام کنید!

خیلی ببخشید که این را به شما می گویم، اما هیچ کس به خبرنامه شما اهمیت نمی دهد. دلیلی که من این را آورده ام این است که در مورد شما و خبرنامه شما اطلاعاتی را بدهم. اما خود شما چه موقع ایمیل دریافت کرده اید و فکر می کنید ، “اوه ، یک خبرنامه از وب نبض ، من باید برای این کار کتری را روشن کنم و پای خواندن ایمیل بشوم.” من هرگز حدس نمی زنم این چنین باشذ!

معامله بزرگ چیست؟ چرا نباید یک خبرنامه ارائه دهید؟

در نهایت ، شما باید چیزی غیر از “ثبت نام در خبرنامه من” به کاربر نهایی خود بدهید. شما باید ارزش آن را داشته باشید که مبادله شود.

اگر در عوض آدرس ایمیل شخصی چیزی بدهید، می خواهید مشترکین ایمیل خود را افزایش دهید. همچنین اعتماد ایجاد خواهید کرد و خود را به عنوان یک مقام معتبر قرار خواهید داد.

می توانید یک راهنمای رایگان، ایمیل چالش، سری فیلم ها و غیره ارائه دهید.

3. استفاده از نام احمقانه برای چیزهای معمولی

این یک وبلاگ نیست ، بلکه یک “منطقه رشد” است. این دکمه “اکنون بخرید” نیست ، بلکه دکمه “سرمایه گذاری در من و رشد” می باشد. این صفحه “درباره” نیست ، این صفحه “سفر من” است.

شما تصویر را می گیرید

ما می خواهیم متفاوت و دمدمی مزاج باشیم ، با این حال ، گاهی اوقات این می تواند مانع موفقیت وب سایت شما شود.

جایگزینی کلمات و عبارات استاندارد با موارد خلاقانه تر مخاطبان شما را گیج می کند.

در عوض ، به کلمات / عبارات رایج مانند …

  • خانه
  • در باره
  • وبلاگ
  • هم اکنون خریداری کنید

خدماتی که شما ارائه می دهید نیز همین است. در مورد خدماتی که ارائه می دهید واضح باشید و مخاطبان خود را به سرعت به صفحه مناسب برسانید. اگر نوشتن متن را به عنوان سرویس پیشنهاد می دهید ، آن را بگویید.

خلاقیت داشته باشید؟

آیا ما در اینجا کمی سختگیر نیستیم؟ آیا داشتن شیوه گفتن خود برای شما جالب و خلاقانه تر نیست؟

خوب، بله همینطور است. اما با طراحی سایت (و بطور کلی فناوری) مردم آنچه را می خواهند سریع و سریع می خواهند.

با استفاده از نام های غیر استاندارد، ممکن است لازم باشد مخاطب شما چند ثانیه بیشتر وقت بکشد تا سخنان شما را از بین ببرد. این چند ثانیه اضافی می تواند تفاوتی بین رفتن به صفحه بعدی یا زدن دکمه backspace ایجاد کند.

همچنین می خواهید SEO را در نظر بگیرید. من قبلاً درمورد روشن کردن اینکه چه خدماتی ارائه می دهید، اشاره کردم. ممکن است شخصی «نوشتن متن تبلیغات تجاری» را در Google تایپ کند. آنها قطعاً “The Wondrous Wordsmith Package” را تایپ نمی کنند.

حالا من نمی گویم که هرگز خلاق نباشید. روش هایی وجود دارد که می توانید آن را متعادل کنید. اگر می خواهید خدمات خود را چیزی دمدمی مزاج بنامید، مطمئن شوید که کلمه ای را در آنجا قرار داده اید که مشخص شود چیست.

4. شما بیش از تجربه کاربر به شکل ظاهری آن اهمیت می دهید

وب سایت شما نقاشی نیست که مورد بررسی و تحسین قرار گیرد. وسیله ای است که باید مخاطبان شما را به انجام کاری سوق دهد.

من متوجه شدم، شما می خواهید یک وب سایت زیبا برای نمایش همه داشته باشید ، اما کاربر نهایی خود را نیز فراموش نکنید. طراحی وب مربوط به تعادل است. اغلب اوقات، شما باید طراحی و SEO را با تجربه کاربر متعادل کنید.

فقط به یکی از موفق ترین وب سایت های جهان، آمازون نگاه کنید. رک و پوست کنده، زشت و بدترکیب است. اما کار می کند

آیا این بدان معنی است که شما نمی توانید یک وب سایت زیبا داشته باشید؟

البته اینطور نیست. من نمی گویم شما باید یک وب سایت زشت طراحی کنید. اما به این فکر کنید که چگونه مخاطب خود را به جایی که می خواهید بروید هدایت کنید.

به وب سایت اپل نگاه کنید، هم زیبا است و هم با عناوین واضح و آسان برای پیمایش آسان است.

من برایم مهم نیست که در کدام صنعت فعالیت می کنید، حتی اگر یکی از صنایع زیبایی مانند مد بالا، هنر یا عکاسی بسیار مهم باشد، اگر کاربر شما نتواند به سایت شما پیمایش کند، شکست می خورد.

5- سعی می کنید همه را راضی کنید

من آن را دریافت هیچ کس نمی خواهد آزرده خاطر کند. بیشتر ما دوست داریم که مورد پسند واقع شویم، و مطمئناً نمی خواهیم مورد نفرت قرار بگیریم.

اما در تلاش برای جلوگیری از تنفر، ما می خواهیم روی نرده بنشینیم و نظر خود را روشن نکنیم. گاهی اوقات می توانیم نفس مان را به مانع خودمان برسانیم ، و این می تواند باعث خسته کننده یا فراموش نشدنی به نظر برسد.

ممکن است از ترس اینکه مورد پسند واقع نشوید این کار را انجام دهید اما به یاد داشته باشید ، شما کار خود را از درون می دانید. شما هر روز زندگی می کنید و نفس می کشید ، و احتمالاً بیش از مشتری های خود نیز خواهید دانست.

از گفتن احساس خود و حتی مخالفت با دیگران خودداری نکنید.

چرا شما باید نظر داشته باشید؟

علاوه بر اینکه خود را متمایز کرده و خود را به یاد ماندنی می کنید، داشتن یک نظر به ایجاد پیروان وفادار نیز کمک می کند.

این باید ارتباط شما را با مخاطبان هدف شما تقویت کند. بله ، ممکن است قطبی شود و ممکن است برخی افراد آن را دوست نداشته باشند. اما این افراد به هر حال مشتری شما نیستند ، پس چرا برای شما مهم است؟

سرانجام ، من نمی گویم که شما فقط به خاطر آن باید هدفمند بحث کنید. فقط از بیان احساس خود نترسید.

اگر می خواهید ترافیک سایت خود را افزایش دهید من به شما پیشنهاد می دهم مقاله “چگونه می توان ترافیک سایت را 10 برابر کرد” ما را حتما مطالعه بفرمایید.

9.8
امتیاز