آیا با ناخن هایتان روی میز صدا در می آورید؟

آیا از پنجره خود بیرون نگاه می کنید و به یک روز آفتابی زیبا نگاه می کنید و آرزو می کنید که کاش در آنجا باشید و نه در دفتر کار خود گیر کنید؟

ما همه در این موقعیت بوده ایم. ایجاد محتوا سخت است. اما چگونه به ایده های محتوایی می رسید؟ این می تواند یک چالش باشد.

در اینجا چند ترفند وجود دارد که من هنگام خشک شدن ایده ها از آنها استفاده می کنم.

1. هر سوالی را که مشتری از شما پرسیده است ، یادداشت کنید

برو همین حالا انجامش بده

انجام شده؟

خوب

حالا به آنها پاسخ بده.

مهم نیست که چگونه به آنها پاسخ می دهید. در وبلاگ خود، اینفوگرافیک کنید، یا هر روش دیگری. فقط به آنها پاسخ دهید.

و در اینجا شما بسیاری از ایده های دوست داشتنی بازاریابی محتوای جدید را دارید. مواردی که کاربران جستجو می کنند و آموزنده و مفید هستند.

آفرین! *تشویق و تمجید*

2. طوفان فکری دست جمعی

دوستان ، خانواده و همکاران خود را بگیرید و همه آنها را در یک اتاق بریزید و صحبت کنید.

این یک روش عالی برای تولید ایده های درخشان بازاریابی (و برخی نه چندان درخشان) است!

3. یک قلم و کاغذ را دستی نگه دارید

چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ایده ای به سر شما بزند و شما نتوانید آن را بنویسید و فراموش کنید؟ این بسیار بد است. از آن اشتباه بپرهیزید. ایده ها در ناخوشایندترین زمان ها ممکن است بیایند. بنابراین ، مطمئن شوید که چیزی با خود دارید تا آنها را یادداشت کنید.

4. روی اسب ترند بپرید

پرش روی جدیدترین خبر ، یک روش عالی برای ایجاد محتوایی است که مردم دوست دارند آن را بخوانند. بنابراین اگر در زمینه ای که در حال حاضر “موضوع داغ” است متخصص هستید، مطمئن شوید که در مورد آن صحبت می کنید!

5- به انجمن ها و گروه های مربوط به جایگاه خود بپیوندید

با افراد همفکر خود معاشرت کنید، به بحث بپردازید ، سوال بپرسید ، با انسان های دیگر صحبت کنید و مجبورید برخی از ایده های محتوای آبدار را ارائه دهید.

6. در Buffer باشید

من عاشق بافر هستم. نمی دانم چگونه بدون آن زنده ماندم! نه تنها به شما در برنامه ریزی و برنامه ریزی پست های شبکه های اجتماعی کمک می کند بلکه از طریق تب مفید “پیشنهادها” به شما ایده های محتوای عالی می دهد. همچنین می توانید خوراک خود را از طریق وب سایت های دلخواه خود تنظیم کرده و اطلاعات به روز را که می توانید به آنها مراجعه کنید به شما ارائه دهیم.

7. به پیاده روی بروید و در آب و هوای بد قدم بزنید

آنجا یک دنیا وجود دارد! با توییت درختان و چمن ها و پرندگان. بنابراین چهار دیواری خود را رها کنید.

وقتی از کارتان دور می شوید ، آنچه در ذهن شما ایجاد می شود حیرت انگیز است. غالباً ، می توانیم چنان درگیر کارهایی شویم که قادر به دیدن تصویر بزرگتر نیستیم. دور شدن از شغل خود به همان اندازه مهم است که نشان دهید ، و راه رفتن یک راه عالی برای جریان دادن آب میوه های خلاقانه است …

فقط یادتان باشد که کاغذ و خودکار بردارید.

و اگر در شمال زندگی می کنید – خجالتی.

8. Quora

در اصل یک سایت پرسش و پاسخ اعتیاد آور است که به شما ایده می دهد افراد پس از چه اطلاعاتی اطلاعاتی کسب می کنند. بنابراین محصول یا خدمتی را که ارائه می دهید تایپ کنید و دور شوید! در مدت زمان کوتاهی ، نشان خواهید داد که افراد به چه موضوعاتی علاقه مند به کسب و کار شما هستند.

9. مردم را وادار کنید تا کودک واقعی YouPicca Boo را بشناسند

ای تو

بله تو. یکی که پشت آرم آنها مخفی شده است.

بیرون بروید و شروع به نشان دادن چهره پشت کار خود به مردم کنید!

پاسخ به سوالات، مفید و آموزنده بودن بسیار خوب است، اما چرا اجازه نمی دهید مردم با شما واقعی آشنا شوند؟

درباره چرایی و چگونگی شروع کار خود صحبت کنید – به عنوان مثال ، ظهور خود از یک باند یک نفره به شرکت از شانزده نفر از کارکنان که مانند یک خانواده بزرگ با هم کار می کنند.

در مورد علاقه ها، سرگرمی ها، بچه ها، طوطی حیوان خانگی خود صحبت کنید – فقط مردم را وادار کنید که شما را بشناسند – شخصی که مارک تجاری شماست.

10. Hubspot Generator

فقط سه کلمه کلیدی را از موضوعات انتخابی و تایپ تایپ کنید! عنوان پست وبلاگ فانتزی. با تشکر از هاب اسپات!

11. از مردم بپرسید

چی؟! مثل زندگی واقعی انسان هایی که راه می روند و حرف می زنند و همه چیز؟ آره! از آنها بخواهید!

مشتریان و مشتریان اغلب سوالاتی دارند ، نگرانی دارند. شکنجه های کوچکی در مغز آنها که شاید آنها راحت نباشند که مستقیم از شما بخواهند. پس چرا اگر سوالی دارند از آنها نپرسید؟ برای آنها ایمیل ارسال کنید. یک رویداد شبکه توییتر تنظیم کنید. سوالی را در فیس بوک ارسال کنید.

این روش نه تنها ایده های خوبی به شما می دهد بلکه باعث ایجاد اقتدار و اعتماد در مخاطبان شما می شود. به طور خلاصه ، فوق العاده احمقانه به نظر خواهید رسید.

12. برنامه ریزی کنید

وقتی پست وبلاگی را تمام کردم بسیار هیجان زده می شوم. مشکل این است که ، من همیشه وسوسه می شوم آن را فوراً پست کنم ، و احتمالاً حدود چهارده دقیقه از زمان ارسال آخرین پست می گذرد.

یک نکته

نکن

یک برنامه ایجاد کنید و به آن پایبند باشید. به این ترتیب شما برای ایجاد پست بعدی خود به خود زمان و ساختار بیشتری می دهید.

13. لازم نیست منحصر به فرد باشید اما سعی کنید بهتر باشید

سعی کنید وقت خود را صرف ارائه محتوای کاملاً جدید و کاملاً جدید نکنید. این اینترنت است. ایده شما احتمالاً قبلاً فکر شده است.

اما آنچه شما می توانید انجام دهید این است که محتوای خود را بهتر ، آگاه تر ، خنده دارتر ، با دید بیشتر و غیره بسازید و از این طریق می توانید خود را متمایز کنید.