دلیل انتخاب نمایندگی  تعمیرات هیمالیا چیست؟

نمایندگی هیمالیا از یک دهه پیش فعالیت خود را در زمینه تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات هیمالیا آغاز کرده است. این مدت زمان کافی برای کادر فنی و کارکنان این نمایندگی بوده تا با تمام جزئیات و اصول فنی محصولات متنوع این برند، از جمله یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، و ظرفشویی، آشنا شوند. این تجربه و آموزش‌های به دست آمده باعث شده تا این تیم توانایی تشخیص و رفع مشکلات احتمالی در کمترین زمان ممکن را داشته باشد.

نکته قابل توجه در این نمایندگی، ارائه خدمات با گارانتی شش ماهه برای تمامی خدمات ارائه شده است. این مسئله نشان از اعتماد و اطمینان این نمایندگی به کیفیت تعمیرات ارائه شده دارد و مشتریان را از نقص و خطاهای احتمالی بعد از سرویس مطلع می‌سازد.وجود قطعات یدکی اصلی که توسط نمایندگی به صورت مستقیم از کارخانه هیمالیا تهیه شده باعث می‌شود که دستگاه های تعمیر شده توسط این نمایندگی بعد از سرویس به صورت صحیح و دقیق به مانند قبل از خرابی به فعالیت خود ادامه دهند و خیال مشتریان عزیز رو از بازگشت دوباره ایراد رفع شده و نمایان شدن ایرادات دیگر آسوده کنند.زیرا سایر نمایندگی ها یا تعمیرگاه های نمایندگی نما برای پایین آوردن هزینه خرید قطعات و لوازم برای کسب سود بیشتر از تعمیرات حقوق مشتری را زیر پا گذاشته و اقدام به تهیه لوازم یدکی از فروشندگان قطعات طرح (کپی – غیر اصل) و استوک (کارکرده – دست دوم) می‌کنند که این کار باعث می‌شود دستگاه به علت استفاده از قطعات غیر اصل کارکرد صحیح خود را نداشته باشد و به مرور زمان باعث ایجاد ایرادات گوناگون دیگر در سایر قطعات دستگاه شود.

قطعات یدکی مورد استفاده در این نمایندگی به صورت مستقیم از شرکت هیمالیا تهیه می‌شوند، که این امر اطمینان می‌دهد که دستگاه پس از تعمیر دوباره به عملکرد اصلی خود باز گردد. توجه به جزئیات و استفاده از قطعات اصلی، تضمین می‌کند که دستگاه به طور کامل و موثر بازگشته و هیچ گونه مشکلی در آینده ایجاد نشود.

در مقایسه با سایر نمایندگی‌ها، که ممکن است از قطعات غیر اصلی استفاده کرده و کیفیت خدمات را کم کنند، نمایندگی هیمالیا به ارائه خدمات با کیفیت و اطمینان از رضایت مشتریان اولویت می‌دهد. این تفاوت‌ها باعث می‌شود که انتخاب نمایندگی هیمالیا برای تعمیرات و خدمات محصولات این برند تصمیمی آگاهانه و مطمئن باشد

 

انواع خدمات و تعمیرات یخچال و فریزر در تعمیرگاه هیمالیا

تعویض و تعمیر برد پاور و نمایشگر: سرویسکاران تعمیر یخچال با داشتن تمامی قطعات الکترونیکی یخچال و فریزر هیمالیا نظیر انواع برد های پاور در تمامی سری های ساخته شده توسط کارخانه لوازم خانگی هیمالیا و انواع برد های نمایشگر یخچال و فریزر هیمالیا از قدیمی ترین مدل تا جدید ترین مدل های این قطعات،می‌تواند در سریع ترین زمان در شهر تهران و شهرستان های اطراف آن نظیر اسلامشهر، پیشوا و ورامین، پاکدشت و غیره در محل شما حاظر شده و اقدام به تعویض برد پاور و نمایشگر یخچال و فریزر شما با گارانتی 6 ماهه تعمیرگاه هیمالیا کنند.

همچنین این تعمیرگاه دارای تکنیسین های با تجربه در زمینه تشخیص عیب و تعمیر انواع برد پاور و نمایشگر یخچال و فریزر دارد.همین امر باعث می‌شود که در صورت تشخیص سرویسکار اعزامی به منزل شما مبنی بر قابلیت تعمیر شدن برد بستگی به نوع سوختگی و خرابی و با نظر و صلاحدید مشتری برد توسط سرویسکار به تعمیرگاه آورده شود و در سریعترین زمان تعمیر و در مرحله آخر توسط سرویسکار مجددا بر روی یخچال و فریزر شما نصب می‌شود.همین امر باعث کاهش در هزینه پرداختی می‌شود،زیرا دیگر نیاز به پرداخت هزینه برای برد نو نیستید.

تعویض انواع ترموستات یخچال و فریزر:  چند سالی هستش که از ترموستات های کنترل دما بر روی یخچال و فریزر های هیمالیا در  کارخانه لوازم خانگی این برند به علت تکنولوژی قدیمی به صورت گسترده استفاده نمی‌شود.اما همچنان تولیدات قدیمی هیمالیا که از ترموستات در آن ها استفاده شده است نیاز به تعویض این قطعه دارند که تعمیرگاه هیمالیا با اعزام به موقع سرویسکاران به همراه ترموسات نو و آکبند شرکتی اقدام به تعویض آن به همراه گارانتی می‌کند.

تعویض موتور و شارژ گاز: مهمترین قطعه یخچال و فریزر موتور آن هستش که اصولا عمر مفید آن 10 سال هستش که بعد از آن موتور یخچال و فریزر شروع به ضعیف شدن می‌کند (البته تمامی این اعداد و ارقام بستگی به نوع مصرف دارد).تعمیرگاه هیمالیا بهترین گزینه برای تعویض موتور یخچال و فریزر است زیرا این کار را با تکنیسین های کار بلد و موتور های اصلی انجام می‌دهد.

دیگر مشکل رایج هنگام خرابی یخچال و فریزر نشتی از لوله های هاوی گاز خنک کننده موتور است که باعث می‌شود گاز یخچال و فریزر به صورت کامل یا بخشی از آن تخله شود و باعث مشکلات مهمی نظیر کم شدن خنکی، یه سره کارکردن موتور و برفک زدن شود.یکی از سخت ترین بخش ها در تعمیرات یخچال و فریزر رفع نشتی و شارژ گاز هستش که نیازمند وجود سرویکاران و تکنیسین های کار بلد و با تجربه است.

تعمیر درب و تعویض نوار آهنربایی: درب های یخچال و فریزر یکی از پر استفاده ترین قسمت های این نوع دستگاه ها هستش که در طول روز برای چندین بار باز و بسته می‌شوند همین امر باعث می‌شود لولای های درب و نوار های دور درب دچار فرسودگی شوند که در نهایت موجب بسته نشدن درب و افتادگی درب یخچال و فریزر شوند.

تعمیر آبسردکن و یخساز و تعویض فیلتر آب: آبسردکن و یخساز جزء مهم یخچال ها به حساب میان که خرابی آن ها باعث کلافگی در فصول گرم سال می‌شود که باید در سریعترین زمان توسط سرویس کار مورد بررسی قرار گیرد.در یخچال های امروزی از فیلتر آب برای تصویه آب شهری استفاده شده است که این فیلتر ها باید هر شش ماه یکبار و یا هر سال بستگی به مصرف کاربر از آبسردکن و یخساز تعویض شود.

تعویض فن و پروانه فن: یخچال و فریزر های هیمالیا دارای چندین فن در قسمت های مختلف خود هستند که به مرور زمان و فرسودگی دچار سوختگی، صدای غیر عادی و شکستگی پروانه می‌شوند.

هزینه تعمیرات در نمایندگی خدمات پس از فروس هیمالیا

هزینه‌های مختلفی در تعمیر یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، و آبسردکن تأثیرگذارند. یکی از عوامل اصلی در تعیین این هزینه‌ها، اجرت تعمیر یا تعویض قطعات است که مبتنی بر میزان پیچیدگی فرآیند تعمیر و تعویض، به عنوان یک هزینه ثابت توسط اتحادیه صنایع برودتی تعیین می‌شود. فاکتور دیگر در محاسبه هزینه، تعداد و نوع قطعات مورد نیاز برای رفع خطاهای دستگاه است. نرخ خرید هر قطعه توسط تعمیرگاه به مشتری افزوده می‌شود، که این نرخ مستقیماً به نوع قطعه و میزان استفاده آن بستگی دارد.

علاوه بر این دو معیار مهم، دو هزینه ثابت دیگر نیز به مبلغ فاکتور افزوده می‌شود. ابتدا، هزینه ایاب و ذهاب که به صورت ثابت بر اساس تعرفه‌های اتحادیه صنایع برودتی و ماشین لباسشویی به فاکتور مشتری اضافه می‌شود. دومین هزینه، اجرت تشخیص عیب دستگاه است که نیز به فاکتور مشتری افزوده می‌شود. این دو هزینه ثابت نقش مهمی در تعیین کلیه هزینه‌های تعمیرات این دستگاه‌ها ایفا می‌کنند و در نهایت، هزینه کلی که مشتری باید پرداخت کند را تعیین می‌کنند

تعمیرپذیری یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی برند هیمالیا

به ندرت می‌توان یخچال و فریزر و دیگر لوازم خانگی ایرانی را در بازار یافت که قطعات یدکی آنها به راحتی در دسترس باشد. برند الکتروپیس یکی از برندهایی است که با استفاده صحیح و اصولی می‌توان سال‌ها از محصولات آن استفاده کرد. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که تعجب کنید آیا می‌شود یخچال و فریزرهای الکتروپیس که سال‌ها از آنها استفاده شده باشد، تعمیر شوند؟ جواب این سوال بله است؛ زیرا برند الکتروپیس بر آن است که خدمات پس از فروش خود را به گونه‌ای گسترده کند که همواره امکان تعمیر لوازم خانگی این برند وجود داشته باشد. بنابراین، اگر دستگاه الکتروپیس شما نیاز به تعمیر دارد، با تماس با نمایندگی 196 الکتروپیس، می‌توانید تعمیر یخچال الکتروپیس و سایر محصولات این برند را درخواست کنید.

نمایندگی هیمالیا

خدمات نمایندگی یخچال هیمالیا

تلاش شبانه روزی تمام کارمندان و تکنسین های مجموعه تک سرویس تعمیر یخچال هیمالیا ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. تنها یک ساعت پس از تماس شما با یکی از شماره های مندرج در پایین صفحه  تعمیرکار یخچال هیمالیا جهت ارزیابی مشکل به محل شما اعزام می‌شود. تمام جزییات هزینه ها به صورت شفاف در اختیار شما قرار می‌گیرد تنها کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا  لذت یک تعمیر ارزان و سریع را تجربه کنید. نمایندگی یخچال هیمالیا مشهد پشتیبان سرویس آماده‌ی ارائه خدمات نصب مجدد، سرویس شارژ گاز و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در مشهد می‌باشیم.

با انتخاب نمایندگی مجاز هیمالیا، شما از قطعات اصلی و روش‌های تعمیر مستدام استفاده خواهید کرد، که برای دوام و عملکرد بهتر یخچال شما بسیار مهم است. همچنین، با توجه به اهمیت رضایت شما به عنوان مشتری، نمایندگی هیمالیا در مشهد به خدمات حرفه‌ای و قابل اعتماد تعهد می‌کند.