بهترین شرکت سئو به همراه معرفی 10 شرکت برتر سئو 1401 کاری است که قصد داریم در این مقاله انجام دهیم و از جهت پشتیبانی، کیفیت کار، راستی آزمایی و … با یکدیگر مقایسه کنیم. ابتدا سعی خواهیم کرد شما را با تاریخچه این سایت ها آشنا کنیم تا شما بدانید هر یک چند سال است که کار سئو را انجام می دهند. سپس به نقاط قوت و ضعف هر یک از شرکت ها پرداخته می شود تا در آخر شما از لیست 10 شرکت برتر سئو بهترین شرکت را برای کار خود انتخاب کنید.

اگر شما نیز سایت خود را طراحی کرده اید و به دنبال جذب مشتری از طریق سایت خود هستید پیشنهاد می کنم تا سئو را به عنوان بهترین راه ورودی سایتتان انتخاب کنید. سئو سایت شما می تواند به راحتی برای شما در زمینه کاری که دارید جذب مشتری کند. ما اینجا هستیم تا با اراده لیست بهترین شرکت های سئو شما را در این باره کمک کنیم.

امروزه به لطف گوگل دیگر جذب مشتری از طریق سایت دور از ذهن نیست. گوگل با میلیون ها مخاطب می تواند شما را به همه معرفی کند. فقط کافیست سایت شما به دست یک سئوکار حرفه ای سئو شود تا شما در نتایج گوگل در صفحه ی اول نمایش داده شوید آنگاه معجزه ی سئو را خواهید فهمید.

کسب اطلاعات بیشتر: هاستینگ برای سئو: چرا مهم است؟ 

سئو چه کمکی به کسب کار می کند؟

اگر شما به کمک بهترین شرکت های سئو، کار سئو خود را آغاز کنید خواهید دید که پس از مدتی در شهر خودتان کسب و کار شما در گوگل شروع به دیده شدن می کند. این دیده شدن نه تنها در شهر خود بلکه در سرتاسر ایران می تواند صورت بگیرد. اگر شما محصولی را می فروشید و توانایی تولید آن به اندازه ی زیاد را دارید می توانید آن را از طریق پست به سراسر کشور بفرستید.

سئو می تواند شما را در لیست بهترین های خودتان قرار دهد. این تصور را داشته باشید که از بین تمام کسانی که خدمت شما را ارائه می دهند شما بهترین باشید آن گاه مردم به راحتی شما را انتخاب خواهند کرد همانطور که شما با مطالعه این مقاله به دنبال بهترین شرکت سئو هستید.

همچنین در زمان امروز فروش و بازاریابی بسیار سخت و پرهزینه شده است. اما با هزینه کردن شما بر روی سایتتان و سئو آن می توانید در لیست بهترین های خود قرار بگیرید.

طبق تحقیقات صورت گرفته نتایجی که گوگل ارائه می دهد قابل اطمینان بوده و مردم به برندهایی که در صفحه ی اول گوگل باشند اعتماد می کنند. حال تصور کنید شما در صفحه اول گوگل باشید، خیالتان راحت باشد که جذب مشتری پس از تماس از این طریق بسیار ساده تر خواهد بود.

ویژگی‌های شرکت سئو

یک شرکت سئو خوب خدماتی را ارائه می دهد که سایت شما در گوگل به نتایج برتر برسد. از جمله ویژگی هایی که بهترین شرکت سئو باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحقیق کلمات کلیدی و ارزیابی رتبه؛
 • تجزیه و تحلیل سئو OnPage؛
 • تجزیه و تحلیل بهینه سازی محتوا؛
 • تجزیه و تحلیل بک لینک ها
 • تشخیص خطاهای سایت؛
 • بررسی ترافیک ارگانیک از سهم بازار؛
 • تحلیل رقبا؛
 • ارزیابی رتبه کلمات کلیدی؛

کسب اطلاعات بیشتر: 4 مورد از بهترین ابزار سئو برای طراحان وب 

حال به اختصار به توضیح هر یک خواهیم پرداخت:

1. آنالیز بک لینک ها

پیوندها یا بک لینک ها یکی از مهم‌ترین سیگنال‌های خارجی سایت هستند که می‌توانند به یک وب‌سایت در رتبه‌بندی موتورهای جستجو کمک کنند.

اکثر شرکت های سئو برتر آنالیز لینک ها (یعنی اینکه چه سایت‌هایی به سایت شما پیوند می‌دهند)، را مورد بررسی قرار می دهند. این آنلیز می تواند هم به ساخت بک لینک ها کمک کند و هم به از بین بردن برخی بک لینک های مخرب.

لینک ها همانطور که می توانند بسیار مفید باشند می توانند بسیار مضر نیز باشند. لرخی از بک لینک ها به اصطلاح اسپم بوده و اعتبار سایت شما را کاهش می دهند.

2. تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی – دانستن اینکه مردم از چه عباراتی برای یافتن وب سایت شما استفاده می کنند، رتبه صفحات شما برای جستجو های مختلف چگونه است و چگونه باید از آن عبارات در سایت خود استفاده کنید. این مورد خود یکی از بخش های مهمی است که یک شرکت سئو انجام می دهد.

تقریباً همه شرکت های برتر سئو ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی را ارائه می‌کنند که به صاحبان کسب کار اجازه دهد راه‌هایی را که مصرف‌کنندگان برای محتوا جستجو می‌کنند و اینکه چه کلمات کلیدی ترافیک را برای رقبا هدایت می‌کنند، کشف کنند.

با این حال، شرکت های سئو این داده‌ها را به گونه‌ای متفاوت تهیه می‌کنند.

باید توجه داشته باشید که آنالیز رتبه به طور فزاینده ای پیچیده شده است زیرا گوگل استفاده خود از SERP های پویا و بصری تر را افزایش داده است.

3. آنالیز مبتنی بر هدف جستجو

الگوریتم‌های جستجوی گوگل که اغلب توسط هوش مصنوعی پشتیبانی می‌شوند، کمتر بر روی کلیدواژه تمرکز می‌کنند و دیگر بر روی فحوای محتوا تمرکز دارند.

برای مقابله با کمبود داده های کلمات کلیدی، شرکت های برتر سئو ابزارهای بیشتری را ارائه می دهند که هدف جستجو را تجزیه و تحلیل می کند و مرتبط ترین محتوایی را که نیازهای جستجوگر را برآورده می کند، پیش بینی یا توصیه می کند.

4. محتوای سفارشی

با تبدیل شدن کیفیت محتوا به محور اصلی استراتژی های سئو، محتوا نویسی یکی از ابزارهای مهم سایت هست که توسط شرکت های برتر سئو ارائه می شوند.

برخی از شرکت ها توصیه‌هایی برای بهینه‌سازی محتوا برای کلمات کلیدی، ساختار صفحه و قابلیت خزیدن آسان ربات های موتورهای جست جو ارائه می‌دهند. آنها اغلب برای عواملی مانند تگ های عنوان HTML، تگ های بدنه و متا تگ ها اولویت بندی و امتیاز می دهند.

در حالت ایده آل، این ابزار باید بتواند کل سایت را آنالیز کند، نه فقط صفحات تصادفی را. با این حال، برخی از این سایت‌های آنالیز آنقدر بزرگ هستند که انتظار داشتن ابزاری برای خزیدن کامل آن غیرواقعی است.

5. بازاریابی و تحلیل محتوا

سئو و بازاریابی محتوا با هم هماهنگ شده اند، زیرا گوگل نوار کیفیت محتوا را از طریق هوش مصنوعی و همچنین به روز رسانی منظم الگوریتم خود افزایش داده است. در نتیجه، محتوای مرتبط و به‌روز به موفقیت سئو تبدیل شده است.

6. آنالیز سئو موبایل

به‌روزرسانی‌های موتور جستجوی Google به طور فزاینده‌ای بر بهبود تجربه کاربر جستجوی تلفن همراه/محلی متمرکز شده‌اند.

در حالی که سایت‌های سازگار با موبایل در حال حاضر در بازی سئو نقش مهمی دارند، ظاهر در فهرست‌های محلی در دوران کووید-19 اهمیت بیشتری پیدا کرده است. علاوه بر این جستجوهای محلی نیز بسیار به روز گردیده اند تا بتوانند نزدیک ترین خدمت و بهترین آن ها را به شما ارائه دهند.

7. آنالیز فنی سئو

ابزارهایی برای شناسایی مسائل فنی که ممکن است مانع عملکرد رتبه بندی شوند، بسیار مهم هستند، با توجه به اینکه دیجیتال مارکتر ها اصلاحات فنی سئو را به عنوان اولویت اول خود رتبه بندی می کنند. این موارد شامل مواردی مانند:

 • سرعت بارگذاری صفحه
 • پیاده سازی اصول کلی سئو
 • شناسایی مشکلات خزیدن.
 • تخصیص بودجه
 • نشانه گذاری URL های تکراری و مشکلات متعارف.

چگونه بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟

گرفتم تصمیم برای انتخاب بهترین شرکت سئو برای کسب کار خود می تواند سرنوشت کسب کار شما را عوض کند. افزایش بازدید سایت و دیده شدن بین رقبا یا کاهش رتبه و از دادن جایگاه های برتر به انتخاب شرکت سئو خوب یا بد از سمت شما بستگی دارد. با یک انتخاب درست مسیری برای شما آسان می شود که پیش از آن به نظر غیر واقعی می رسید. قبل از بستن قرارداد با یک شرکت جدید سئو، در اینجا 5 نکته وجود دارد که هر کارآفرینی باید در نظر بگیرد.

1. هر شرکت سئویی که غیر واقعی صحبت کرد را کنار بگذارید

سئو، فرآیند بهینه سازی وب سایت شما برای هدایت ترافیک هدفمند به سایت شماست. افرادی که معتقدند بینش خاصی نسبت به الگوریتم‌های گوگل دارند، یا کسانی که رمز و راز پیرامون سئو را به نمایش می‌گذارند که قصد گیج کردن شما را دارند، معمولاً دروغ می‌گویند. در عوض، سئوی خوب نیاز به درک عمیق از نحوه کار موتورهای جستجو، توجه به جزئیات و مراقبت مداوم دارد زیرا الگوریتم های گوگل تقریباً هر هفته تغییر می کنند.

علاوه بر این، میانبرهایی مانند خرید لینک، پر کردن کلمات کلیدی و پنهان کردن آن ها می توانند موتورهای جستجو را به سمت پایین آوردن وب سایت شما سوق دهند. این تکنیک ها سئو کلاه سیاه نامیده می شوند زیرا قوانین موتورهای جستجو را نقض می کنند. زمانی که ربات‌های گوگل متوجه شوند که شما از این ابزارها استفاده می‌کنید، سایت شما را در رتبه‌بندی خود کاهش می‌دهند، که باعث کاهش ترافیک ارگانیک سایت می‌شود.

2. در مورد اهداف خود دقیق باشید و شرکتی را پیدا کنید که بتواند آنها را برآورده کند.

هر کاری که انجام می دهید، یک شرکت SEO را با هدف مبهم «افزایش ترافیک ارگانیک» استخدام نکنید. برای شروع، انواع مختلفی از ترافیک ارگانیک وجود دارد، به این معنی که افزایش ترافیک به طور خودکار به افزایش درآمد منجر نمی شود. رتبه اول در Google برای کلمات گنگ به تجارت شما کمکی نمی‌کند.

برای جلوگیری از ابهام، شما و تیمتان باید دقیقاً آنچه را که می‌خواهید با سئو انجام دهید مشخص کنید. آیا به دنبال افزایش فروش محصول با رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص هستید؟ آیا در تلاش برای کاهش نرخ پرش وب سایت یا افزایش نرخ تبدیل خود هستید؟ اگر به دنبال افزایش درآمد تبلیغاتی هستید، آیا ترجیح می دهید مخاطبان گسترده ای داشته باشید یا مخاطبان کمتری که به طور متوسط زمان بیشتری را در سایت شما صرف می کنند؟ آیا به دنبال افزایش فالوور در رسانه های اجتماعی، یا سایر خدماتی هستید که فراتر از سئو هستند؟

مهم نیست که کدام شرکت سئو را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که در مورد نوع نتایجی که به دنبال آن هستید و خدماتی که نیاز دارید کاملاً آگاه هستید.

3. فقط از جستجوی گوگل برای لیست «بهترین سئو» استفاده نکنید. از تجربه دیگران در سئو نیز سوال کنید.

چرا نباید یک شرکت بهینه سازی موتورهای جستجو را بر اساس میزان رتبه آنها در موتورهای جستجو انتخاب کنید؟ بهترین متخصصان سئو آنقدر مشغول بهینه سازی وب سایت ها هستند تا مشتریان خود وقت خود را در وب سایت های خود هدر دهند.

بهترین شرکت ها معمولاً مشتریان طولانی مدت زیادی دارند که اعضای حلقه حرفه ای خود را به همان خدمات معرفی کرده اند. به عنوان مثال، تنها شرکت هایی که به مشتریان جدید نیاز دارند، برای رتبه بندی “بهترین شرکت سئو” زحمت می کشند. این در مورد سایر کلمات کلیدی نیز صدق می کند، مانند «بهترین خدمات سئو» و «بهترین ابزارهای سئو».

علاوه بر این، فرض نکنید که هر فهرستی بی طرف است. به طور کلی، شرکت های موجود در آن لیست برای جایگاه خود در آن، به نوعی حق بیمه پرداخت کرده اند. شرکت‌های خوب سئو در حال حاضر کسب‌وکار زیادی دارند و نمی‌توانند برای یک جایگاه خاص هزینه پرداخت کنند. این بدان معنا نیست که هیچ لیست معتبری وجود ندارد، فقط باید به یک لیست “بهترین شرکت سئو” به همان اندازه که برای “بهترین رستوران های تهران” اعتماد می کنید، اعتماد کنید.

این بدان معنی است که بهترین راه برای یافتن یک شرکت واجد شرایط سئو، روش قدیمی است: تبلیغات دهان به دهان. به جای استفاده از Google، از افراد پیرامون خود بپرسید – اما نه از رقبای مستقیم – که چه کسانی را توصیه می کنند. همچنین می‌تواند مفید باشد که از کسب‌وکارهای دیگر در صنعت خود بپرسید زیرا خدماتی که پیشنهاد می‌کنند قبلاً در زمینه شما تجربه دارند.

4. یک شرکت سئو با معیارهای مناسب پیدا کنید.

هنگامی که اهداف خود را مشخص کردید و گزینه های خود را به چند شرکت محدود کردید، وقت آن است که مطمئن شوید که شما و شرکتی که برای کار با آن انتخاب می کنید، پس از شروع به کار، روش مشخصی برای ترسیم پیشرفت خود دارید. به عبارت دیگر، هدف نهایی رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص چیست؟

قبل از اینکه شرکت سئوی بعدی خود را انتخاب کنید، بسیار مهم است که شما و مشاورتان در مورد شاخص های کلیدی عملکرد یا KPI ها در یک صفحه باشید. KPI ها معیارهایی هستند که می توانند تقریباً برای هر جنبه ای از یک تجارت اعمال شوند و می توانند به معنای مجموعه ای از چیزهای مختلف در خود SEO باشند. به عنوان مثال، یک شرکت با یک محصول جدید، اهداف متفاوتی نسبت به یک شرکت قدیمی با مشتریان ثابت خواهد داشت.

اما شاخص های کلیدی عملکرد بسیار فراتر از آن هستند. به عبارت دیگر، ما به داده های زیادی دسترسی داریم که به راحتی می توان در آن گم شد یا KPI های اشتباه را ردیابی کرد. این همچنین به این معنی است که شما به یک شرکت سئو نیاز دارید که بفهمد کدام معیارها برای کسب و کار شما مهم هستند و بتواند آن اطلاعات را به چیزی متراکم کند که بتوانید آن را هضم کنید. در اینجا چند مورد از مهم ترین KPIهایی که باید در نظر گرفته شوند آورده شده است:

 • جلسات ارگانیک: چند نفر از طریق جستجوی ارگانیک از وب سایت شما بازدید می کنند؟ این اغلب به عنوان اساسی ترین و مهم ترین KPI در سئو در نظر گرفته می شود. فراتر از آن، می توانید عوامل دیگری مانند میانگین تعداد بازدید از صفحه، مدت زمان هر بازدید، تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد و نرخ پرش را بررسی کنید.
 • نرخ تبدیل: چند درصد از بازدیدکنندگان محصول شما را می خرند، در خبرنامه شما ثبت نام می کنند یا با محتوای شما درگیر می شوند؟
 • رتبه بندی کلمات کلیدی: برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی می کنید و به طور کلی، از زمانی که شرکت سئو خود را استخدام کرده اید، رتبه کلمات کلیدی شما افزایش یافته است؟
 • اشتباهات خزیدن گوگل: خزیدن گوگل فرآیندی است که در آن یک ربات گوگل به طور سیستماتیک محتوای وب سایت شما را ایندکس می کند. اگر گوگل برای خواندن وب سایت شما تلاش می کند، نمی تواند آن را به گونه ای فهرست کند که در جستجو نشان داده شود، که بر ترافیک ارگانیک تأثیر منفی می گذارد.
 • زمان بارگذاری صفحه: مدت زمانی که طول می کشد تا یک صفحه بارگذاری شود به طور مستقیم با سرعت افراد سایت شما را ترک می کند. طبق گفته Think with Google، نرخ پرش، یعنی سرعت خروج افراد از وب سایت شما، زمانی که زمان بارگذاری صفحه از یک به پنج ثانیه افزایش می یابد، 90 درصد افزایش می یابد.

کسب اطلاعات بیشتر: کیورد استافینگ چیست؟

5. یک شرکت SEO را انتخاب کنید که به طور موثر وقت بگذارد.

اگرچه شما باید به ابزارهایی که آنها برای اندازه‌گیری KPI خود استفاده می‌کنند دسترسی داشته باشید – SEMRush، کنسول جستجوی گوگل، گوگل آنالیتیکس – به احتمال زیاد، شما زمانی برای صرف زمان برای تجزیه و تحلیل همه آن داده‌ها ندارید. به همین دلیل، شما به یک تیم متخصص سئو نیاز دارید که از نظر ارتباط و تقویت اعتماد برای شما کار کند.

به خاطر داشته باشید که سئو فرآیندی است که می توانید سال ها با این شرکت کار کنید. حتی اگر فقط به طور موقت با یک شرکت خارجی کار کنید، رسیدن به اهداف ترافیک وب سایت ارگانیک به زمان، صبر و یک رابطه کاری سازنده نیاز دارد.

سئو برای کسب و کار شما بسیار مهم است. انتخاب شرکت سئوی مناسب نیز همین است.
امروزه تقریبا 90 درصد از کاربران فقط به نتایج صفحه اول گوگل نگاه می کنند. این بدان معناست که پیدا کردن یک شرکت سئو که برای شما کار می کند، پتانسیل تغییر کسب و کار شما را دارد.

اما پیدا کردن شرکت مناسب می تواند سخت تر از آن چیزی باشد که به نظر می رسد. بسیاری قول هایی می دهند که نمی توانند به آنها عمل کنند یا قوانین گوگل را از طریق سئوی بد زیر پا می گذارند و در نهایت به کسب و کار شما آسیب می زند. بنابراین به جای مراجعه به گوگل یا لیست های “بهترین”، با دوستان و همکاران تجاری خود مشورت کنید تا یک شرکت سئو واجد شرایط را پیدا کنید. هنگامی که جستجوی خود را محدود کردید، مطمئن شوید که شما و شرکتتان اهداف خود را روشن کرده اید. سپس، KPIها را برای اندازه گیری آن اهداف ایجاد کنید. همچنین مهم است که شرکتی را انتخاب کنید که به طور موثر ارتباط برقرار کند تا بتوانید یک رابطه کاری طولانی و موفق را تقویت کنید.

اما مهمتر از همه، سئو را با کلمه کلیدی اشتباه نگیرید. بهینه سازی موتورهای جستجو فرآیندی است که می تواند به شما کمک کند تا یک برند موفق بسازید – اگر شرکت سئوی مناسب را پیدا کنید.

لیست بهترین شرکت های سئو (10 شرکت برتر سئو)

1.شرکت سئو وبسیما

شرکت سئو وبسیما
شرکت سئو وبسیما

پس از بررسی های انجام شده توسط متخخصان وب نبض یکی از برترین شرکت های سئو با خدمات عالی قطعا شرکت سئو وبسیما می باشد. این شرکت در کلماتی نظیر “سئو” “سئو سایت” “آموزش سئو” دارای جایگاه های خوبی در گوگل می باشد. علاوه بر این در زمینه سئو مقالات آموزشی بسیار خوبی را کار کرده که جایگاه های بالایی در گوگل دارند.

سایت وب سیما دارای ترافیک ارگانیک بسیار مناسبی می باشد و مخاطبان زیادی در سرتاسر وب این شرکت را می شناسند. علاوه بر این این شرکت بر روی برند سازی خود نیز کار کرده است و در شبکه های اجتماعی نظیر لینکدین دارای مخاطبان بسیاری است.

خدمات شرکت وبسیما

 • طراحی سایت
 • سئو سایت
 • برندینگ
 • طراحی اپلیکیشن موبایل

مزایا شرکت سئو سایت وبسیما

 • سئو استاندارد
 • تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • رعایت اصول کامل سئو
 • برندینگ همراه باسئو
 • مشاوره رایگان

معایب شرکت طراحی سایت وبسیما

 • تعرفه بسیار بالای سئو.
 • در دسترس نبودن نمونه کارهای سئو
 • عدم آشنایی مشتری با سبک کاری
 • دارای ساختاری پیچیده

2.شرکت سئو وب وان

شرکت سئو وب وان
شرکت سئو وب وان

از دیگر شرکت های خوب در زمینه سئو می توان به شرکت سئو وب وان اشاره کرد. شرکت وب وان دارای سابقه ی طولانی در زمینه سئو و طراحی سایت می باشد. وب وان طی چند سال جایگاه اول در کلمه “طراحی سایت” را به خود اختصاص داده است و این خود یک نمونه کار قوی در زمینه سئو می باشد.

شرکت وب وان دارای کلمات کلیدی های بسیاری در زمینه سئو، طراحی سایت و پنل پیامکی در صفحه اول گوگل می باشد که تمام این کلمات جزو کلمات بسیار سخت برای سئو به حساب می ایند.

خدمات شرکت وب وان

 • طراحی سایت
 • طراحی اپلیکیشن
 • سئو
 • پنل پیامکی

مزایا شرکت سئو وب وان

 • سئو قوی
 • قابلیت انجام سئو به زبان انگلیسی
 • قدمت طولانی در زمینه سئو
 • تیم حرفه ای

معایب شرکت سئو وب وان

 • تعرفه بسیار بالای سئو.
 • انجام ندادن پروژه های متوسط و کوچک
 • پشتیبانی ضعیف تر نسبت به رقبا

3.شرکت سئو ایران سایت

شرکت ایران سایت
شرکت ایران سایت

از جمله قدیمی ترین شرکت هایی که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کند شرکت ایران سایت می باشد. این شرکت از همان ابتدا یار گوگل بوده و با تمام پیچ خم های سئو آشنا می باشد. از اول الگوریتم های گوگل را به درستی شناخته و سئو را بر مبنای بسیار درست برای کسب کارها پیاده می کند.

ایران سایت در بسیاری از کلمات کلیدی در صفحات برتر گوگل قرار دارد. تیم سئو درجه یک ایران سایت همواره به روز بوده و در تمام مراحل پشتیبان سایت شما خواد بود. بی شک از جمله بهترین شرکت های سئو در ایران قرار دارد.

خدمات شرکت ایران سایت

 • طراحی سایت
 • طراحی اپلیکیشن
 • سئو
 • طراحی اختصاصی وب سایت

مزایا شرکت سئو ایران سایت

 • سئو قوی
 • اولین شرکت سئو در ایران
 • منظم
 • سئو به صورت ماندگار و دائمی

معایب شرکت ایران سایت

 • تعرفه بسیار بالای سئو.
 • انجام ندادن پروژه های متوسط و کوچک
 • شلوغ بودن شرکت به دلیل حجم پروژه های زیاد

4. شرکت سئوکار

شرکت سئوکار
شرکت سئوکار

از دیگر شرکت های برتر سئو می توان به سایت سئوکار اشاره کرد. سئو کار همانطور که از اسم آن پیداست به طور تخصصی فقط در زمینه سئو فعالیت می کند و از بهترین ها در این حوزه می باشد.

خدمات شرکت سئوکار

 • سئو تخصصی
 • سئو به زبان انگلیسی

مزایا شرکت سئو کار

 • سئو قوی
 • کار تخصصی بر روی سئو
 • پروژه های موفق بسیار

معایب شرکت سئوکار

 • عدم انعطاف در خدمات
 • استفاده از سئو خاکستری
 • شلوغ بودن شرکت به دلیل حجم پروژه های زیاد

 

***این لیست در حال به روز رسانی است***