با چنین محبوبیتی بسیار زیاد ، جای تعجب نیست که مشاغل و سازندگان برای ایجاد حضور خود در این سیستم صف آرایی کرده اند. اگر شما هم یکی از آنها باشید ، ما نکاتی کاربردی برای رشد TikTok دریافت کرده ایم. این نکات به شما کمک می کند تا مطالب خود را در کانون توجه قرار دهید.

مطالعه بیشتر: 8 مورد از بهترین راه ها برای به دست آوردن فالوور بیشتر در اینستاگرام

9 نکته عملی برای رشد TikTok که باید امتحان کنید

حتی اگر تازه کار خود را شروع کرده باشید ، این بهترین نکات TikTok به شما کمک می کند تا استراتژی کلی رشد TikTok خود را دریابید. چه کسی می داند ، شاید این بار سال آینده شما از TikTok فریاد بزنید ، همه به لطف توصیه ما.

یادداشت برداری را از قبل شروع کنید!

1. روی کیفیت تمرکز کنید

از اینکه TikTokers این موضوع را جدی نمی گیرد شگفت زده خواهید شد … هرگز در کیفیت فیلم های خود مصالحه نکنید.

این کلمه برای خردمندان کل شبانگ را پوشش می دهد: دوربین با کیفیت بالا ، نور / پس زمینه دلپذیر و نرم افزار ویرایش فیلم جامد. قبل از شروع فیلمبرداری فیلم های TikTok ، مطمئن شوید که همه آن را سر جای خود قرار داده اید.

2. شریک سازندگان TikTok

موفقیت مانند یک پیچ و مهره آبی به دست نمی آید (یعنی کار زیادی برای تقویت تأثیر TikTok خود انجام نمی دهید). به همین دلیل ، ما یک نکته موثر برای رشد TikTok شما داریم: با TikTokers معروف همکاری کنید.

فقط کافی است شما یک تأثیرگذار برجسته در جایگاه خود پیدا کنید که با رویکرد منحصر به فرد خود حساب شما را ارتقا دهد.

3. اهرم تبلیغات متقابل

در اینجا نکته ای برای رشد TikTok وجود دارد که محدود به سیستم عامل نیست. Cross promotion یک استراتژی نسبتاً آسان برای تبلیغ حساب TikTok شما است.

این برنامه از حضور شما در سیستم عامل های دیگر برای تولید مشتری ، خریدار و مشترک بیشتر استفاده می کند. هر زمان که ویدیوی TikTok ایجاد می کنید ، مطمئن شوید که برای افزایش دید آن را در سیستم عامل های دیگر منتشر می کنید.

4. بیشترین استفاده را از هشتگها کنید

ما می دانیم که ایجاد یک فیلم جدید TikTok چقدر زمانبر است. اگر قبلاً اینقدر انرژی صرف کرده اید ، چرا چند ثانیه بیشتر وقت نمی دهید تا به آن کمک کنید تا نرخ نوردهی چشمگیر داشته باشد؟

چگونه انجامش بدهیم؟

در اینجا یک نکته وجود دارد: هشتگ اضافه کنید. مطمئناً ، این یکی از نکات بارز TikTok است که در آن وجود دارد. اما این یک مورد مهم است.

پرتاب در هشتگ های مرتبط به شانس فیلم ها کمک می کند تا به طور مکرر از یک جستجوی کلمه کلیدی ظاهر شوند. این می تواند به شما کمک کند دیدگاه های بیشتری کسب کنید و حتی تعامل ایجاد کنید.

اگر می توانید از هشتگ های پرطرفدار مناسب استفاده کنید ، این یکی از بهترین نکاتی است که امکان ویروسی شدن ویدیوی شما را دارد.

5. از فیلم های جدید در صفحه “For You” الهام بگیرید

مدیریت صفحه TikTok یک تکه کیک نیست. این نیاز به عزم راسخ ، استقامت و صبر دارد. از آنجا که اکثر افراد یک شبه ویروسی نمی شوند ، برای ایجاد حضور خوب در TikTok باید مرتباً فیلم های جدید بارگذاری کنید.

هر زمان که خلاقیت شما را از بین برد ، می توانید بخش روند را بررسی کنید تا ببینید کدام یک از این موارد را می توانید دنبال کنید و آنها را سازگار کنید. این ویدیوهای پرطرفدار می توانند شما را در ضبط کلیپ های ویدیویی که ممکن است مخاطبان شما را به خود جلب کند ، الهام دهند.

6. از فیلم های “فروش” خودداری کنید

بیایید یکی از اصول اصلی بازاریابی را بخاطر بسپاریم: هیچ ویدیویی با پیام “بسیار پر فروش” کار نخواهد کرد.

آنها نتایج معکوس دارند و مشتریان بالقوه را به جای جذب کردن ، دفع می کنند ، این آخرین چیزی است که ما می خواهیم. ویدیوهایی ارسال نکنید که محصولات شما را پرخاشگرانه می فروشند. در عوض ، به دنبال یک روش زیرکانه باشید.

7. Fall for the “Fake-Engagement” Trap (افتضاح) نباشید

یک کلمه احتیاط سریع: خواستگاری جعلی را از منابع شخص ثالث خریداری نکنید. آنها هیچ معنی ندارند

چنین عملی می تواند شما را با الگوریتم برنامه در موقعیت محکم قرار دهد و به اعتبار برند شما آسیب برساند. یک بار دیگر ، می توانید ببینید که در مورد ارتقا social سلامت اجتماعی میان بری وجود ندارد.

نکات زیر را بخاطر داشته باشید تا صفحه TikTok شما در امنیت باشد (یعنی هیچ دنبال کننده جعلی ندارد):

در بیشتر مواقع، ربات ها عام ترین نظرات ممکن را از جمله “ویدیوی عالی” ، “عالی” ارائه می دهند. و غیره. این نوع نظرات انعطاف پذیر هستند. آنها تقریباً با هر نوع محتوایی متناسب هستند.
اگر به این حساب های “مشکوک” نگاه دقیق تری داشته باشید ، به احتمال زیاد خواهید دید که آنها حتی یک عکس نمایه اضافه نکرده اند.
لیست دنبال کنندگان هر صفحه با ربات افزایش یافته افزایش قابل توجهی خواهد داشت اما پس از آن راکد خواهد ماند. از طرف دیگر ، ترافیک آلی تقریباً یک رشد ثابت اما تدریجی است.

8- چیزی جدید به مخاطبان خود بیاموزید

فراموش نکنید که چرا مردم در TikTok حضور دارند: برای سرگرمی و یادگیری چیزهای جدید. وقتی ویدیوی جدیدی ایجاد می کنید ، این را در ذهن داشته باشید. همیشه به آنها آنچه را که آمده اند بدهید. شما باید محتوایی منتشر کنید که مخاطبان شما را درگیر خود کند و به آنها دانش دهد.

همچنین توصیه می شود انواع مختلف ویدیوها را آزمایش کنید تا به مخاطبان خود تنوع زیادی ببخشد.

9. به فیلم های خود موسیقی اضافه کنید

انتخاب موسیقی مناسب برای پخش در پس زمینه فیلم های خود. با این حال، فقط هر آهنگی را انتخاب نکنید. درعوض ، مدتی برای تحقیق سرمایه گذاری کنید تا بهترین آهنگ های معروف را پیدا کنید. یکی را انتخاب کنید که بتواند ویدیوهای شما را جالب تر نشان دهد!

هنگام ساخت فیلم می توانید از جلوه صوتی یا ترک اصلی به همراه برخی جلوه های خلاقانه استفاده کنید. برای تعامل بهتر یک عنوان عالی را نیز اضافه کنید.

سوالات متداول

Q1 چگونه می توان پیروان واقعی حساب های TikTok گرفت؟

الف) فیلم ها را مرتباً بارگذاری کنید و آنها را تا آنجا که می توانید خلاقانه جلوه دهید.

Q2 چگونه می توان پیروان ربات را شناخت؟

A. پیروان ربات معمولاً نظرات عمومی ، غیرشخصی ، شکلک یا عبارات یک کلمه ای مانند “عالی” یا “عالی” را می گذارند.

Q3 آیا کاربران جعلی TikTok سرانجام فالو فال شما نمی کنند؟

الف – بستگی به این دارد که آنها را از کجا خریده اید. بیشتر دنبال کنندگان ربات معمولاً شما را دنبال نمی کنند اما با ویدیوهای شما نیز تعامل نخواهند داشت.

Q4 آیا خرید فالوورهای TikTok بی خطر است؟

الف. این روش توصیه نمی شود که از آن استفاده شود، زیرا برنامه ابزارهایی را برای شناسایی چنین پیروانی ایجاد کرده است. افرادی که فالوورهای جعلی را خریداری می کنند ، در صورت گرفتار شدن، خطر مسدود شدن حساب های خود را دارند.

Q5 آیا خرید فالوورهای واقعی TikTok امکان پذیر است؟

الف. در حالی که بسیاری از وب سایت ها ادعا می کنند که خرید پیروان معتبر امکان پذیر است ، این درست نیست. با این وجود راهی وجود دارد که دنبال کنندگان واقعی در صفحه شما مشترک شوند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فیلم های با کیفیت بالا ارسال کنید و هشتگ های مربوطه را به فیلم های خود اضافه کنید تا میزان نوردهی را افزایش دهید.

Q6 اینفلوئنسرهای تیک توک چقدر تولید می کنند؟

الف. ما در اینجا نمی توانیم پاسخ دقیقی بدهیم زیرا سود نیز به طاقچه موجود / سایر مولفه های مهم بستگی دارد. با این حال، ما می دانیم که پسندیدن ها و دنبال کننده هایی که TikTokers بدست آورده اند تأثیر قابل توجهی در مبالغی دارند که کسب می کنند.

Q7 آیا باید دنبال کننده های غیرفعال حساب TikTok خود را حذف کنم؟

الف – اگر جایگاه صفحه خود را تغییر دهید و مخاطبان جدید را تهیه کنید ، توصیه می کنیم آنها را حذف کنید. اکنون که محتوای جدید برای پیروان “قدیمی” شما بی ربط است ، دیگر نیازی به یکدیگر ندارید. ربات ها نیز از آنجا که با فیلم های شما ارتباط برقرار نمی کنند بهتر نیستند.

آماده ایجاد فیلم های Stellar TikTok هستید؟
این یک تصور غلط رایج است که رشد حساب TikTok شما می تواند یک شبه اتفاق بیفتد. در واقع ، این یک کار تمام وقت است. خبر خوب این است که می توانید همه کارها را با کمی برنامه ریزی و اجرا انجام دهید. آیا شما آماده استفاده از این نکات برای رشد حساب TikTok خود هستید؟

آیا در مورد هر یک از نکات و ترفندهای ذکر شده در این پست سوالی دارید؟ لطفا در صورت تمایل آنها را در بخش نظرات ذکر کنید.